Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SAFRANBOLUDA ÇİFTE BİRİNCİ ÇIKTI

SAFRANBOLUDA ÇİFTE BİRİNCİ ÇIKTIekran-alintisi
Karabük Offroad Kulübü (KARDOFF) tarafından 14-15 Kasım tarihlerinde Safranbolu’da düzenlenen 2015 Türkiye Trial Şampiyonası 5’inci yarışında, 2 gün sonunda eşit puanla DOSD ve Team Mobil 1 takımları zirvede yer aldı. 2015 Türkiye Trial Şampiyonası 5’inci yarışı, 14-15 Kasım tarihlerinde Karabük Offroad Kulübü (KARDOFF) tarafından Safranbolu ilçesinde özel olarak hazırlanan parkurda gerçekleştirildi. 2 gün boyunca büyük heyecana sahne olan organizasyonda, 20 araç ve 40 sporcu, 10 takım halinde parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele etti. Yardımlaşma ve offroad ruhunun ön planda tutulduğu trialde sezonun beşinci yarışında Ertan Uçar-Berat Atagün ve Hakan Çar- ker-Ayhan Ademoğlu ekiplerinden oluşan Bursa’dan Team Mobil 1 takımı ile Erkan Kaynak-Cemafer Bulut ve Avni İnce-Ali Demirayak
ekiplerinden oluşan DOSD Offroad takımı eşit puanla birinciliği paylaştı. İzleyicilerin de büyük ilgi gösterdiği ve baştan sona büyük çekişmeye sahne olan organizasyonda Emirhan Kutlu-Ali Çapan ve Uğur Demirci-Samet Aygül’den oluşan İstanbul’dan Texxoff takımı ise üçüncülüğü kazandı.

ekran-alintisiRALLİDE PERDEYİ AVCI-GÜCENMEZ KAPADI 2015 Türkiye Ralli Şampiyonasının 7’nci ve son ayağı 36. İstanbul Rallisi, 1,4 saniye farkla Neo Mo- torspor adına Peugeot 207 S2000 ile yarışan Yağız Av- cı-Bahadır Gücenmez ekibinin zaferi ile sonuçlandı. İstanbul Otomobil Sporları Kulübü tarafından 14- 15 Kasım tarihlerinde organize edilen yarışta, genel klasman ikinciliğini Castrol Ford Team Türkiye takımından Ford Fiesta S2000 ile Orhan Avcıoğlu-Bur- çin Korkmaz elde ederken, üçüncülük ferdi olarak yarışan Burak Çukurova-Vedat Bostancı ekibinin oldu. Ford, Tüyap, İstanbul Ticaret Odası, TTOK, Fiat, Şişli Belediyesi, The Green Park Hotel, Sardunya Restaurant ve İPOP katkıları ile düzenlenen rallide start alan 39 ekipten 32’si finişe ulaşmayı başardı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.