Rüzgar Erkoçlar Pastanede Çalışıyor..

ruzgar-erkoclar-pastanede-calisiyor-5361919_1668_o

Ani bir kararla cinsiyet değiştirip ameliyatla erkek olan oyuncu Nil Erkoçlar, adını da Rüzgar olarak değiştirmişti. İmaj değiştirip sakal bırakan oyuncu, magazin gündeminden uzak durmaya çalışıyor. Kendisine gelen iş tekliflerini kabul etmeyen Erkoçlar, Şişli‘de küçük bir pastanede çalışmaya başladı.

Pastaneyi tek başına çekip çeviren Erkoçlar, her tergahtarlık yapıp hem de camları siliyor.

İşte Milliyet gazetesinden İpek Durkal’ın kaleme aldığı yazıdaki o kısım;

İŞTE TEKLİFLERİNİ KABUL ETMEDİ

Oysa kendine olan saygını yitirmemek bu hayatta sağlam kalmanın bir numaralı kuralı. İşte böyle bir ortam içinde ekmeğini taştan çıkaran bir kişi Rüzgar… Nil Erkoçlar olarak öyle ya da böyle reklam filmlerinde, dizilerde, sinemada rol bulan, fakat kendi gerçekliğini haykırdığından beri işsiz kalan Rüzgar Erkoçlar. Emekli bir babanın ve ev hanımı annenin evladı. Biliyorum ki işe ihtiyacı var. Ve yine biliyorum ki, kendisine içinde bulunduğu durumu kullanacak çok sansasyonel iş teklifleri de geldi ama kabul etmedi.

DÜKKANIN CAMLARINI SİLİYOR

“Her Şey Tadında” programımızdan masa arkadaşım Turhan Alyakut anlattı: Rüzgar Erkoçlar bir süredir Şişli tarafında küçücük bir pastanede çalışıyor. Turhan da evine gidip gelirken görüyor. Kimi zaman kasada oturuyor, kimi zaman tezgahın arkasına geçip satış yapıyor, kimi zaman da dükkanın camlarını siliyor. Ama kendisine saygısını yitirmiyor. Ben bu delikanlılığın önünde şapkamı çıkartıyorum. Pek çok kişinin cesaret edemeyeceği tüm kararlarını taviz vermeden, “erkekçe” uyguladığı ve dimdik ayakta durduğu için ona büyük saygı duyuyorum