Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Protez Diş

Dişlerimiz sağlık ve estetik açısından oldukça önemlidir. Bazen ne kadar iyi bakılsa da bazı sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunların kimi zaman tedavisi mümkünken kimi zaman da diş protezine ihtiyaç duyulabiliyor.

Diş protezi dişlerdeki sorun tedavi edilerek düzeltilemediyse dolgu, kanal tedavisi gibi, en son uygulanan tedavi yöntemidir. Diş protezi iki çeşittir. Sabit diş protezi ve hareketli diş protezi. Sabit diş protezi isteğe bağlı çıkarılamaz sabit bir şekilde kullanılır. Ağız içerisine yapıştırılır ve kişinin kendi dişi kullanılarak üretilir.

Hareketli diş protezi, kullanılan kişi tarafından kolaylıkla çıkarılıp takılabilir. Bu protez türünün mutlaka günlük bakımının yapılması gerekir.

Diş protezi tedavisinde kaliteli bir hizmet için 4mevsim diş hastanesini ziyaret edebilirsiniz. www.4mevsimdis.com dan bilgi alabilirsiniz.

Sağlıkla kalın hoşçakalın 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.