Podolski beni ikna edemedi!

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Podolski beni ikna edemedi!1438468122309

‘Transfer sürecinde Podolski bana, ‘G.Saray seni istiyor’ dedi. Ancak Beşiktaş daha istekli davrandı. Zaten birçok kişi de benim Beşiktaş’a gitmemin doğru olacağını söyledi. Umarım futbolu burada bırakırım”
GOMEZ, G.Saray’dan vatandaşı aracılığı ile teklif aldığını belirtti ve ekledi:

Beşiktaş’ın Avusturya kampında ilk kez basın mensuplarının karşısına çıkan Mario Gomez, önemli açıklamalarda bulundu. Transfer sürecinde Almanya Milli Takımı’ndan arkadaşı olan Lukas Podolski’nin kendisini aradığını ve “Türkiye’ye gelir misin?” diye sorduğunu belirten Gomez şöyle devam etti: “Ben de ‘Neden?” deyince, “Seni Galatasaray istiyor” karşılığını verdi. Ancak beni ikna edemedi. Beşiktaş ağır bastı, çünkü çok daha istekliydi.”

YENİ BİR MEYDAN OKUMA…
“Zaten bir çok kişi de Beşiktaş’a gitmemin daha doğru olacağını söyledi. Sezon sonunda ne olur bilemem ama umarım futbolu burada bırakırım. Fiorentina’dan sonra şampiyonluğa oynayan bir takıma gitmek önemliydi. Beşiktaş Türkiye’nin en büyük kulübü. Hilbert de bana Beşiktaş taraftarının dünyanın en iyisi olduğunu söyledi. Benim de yeni bir meydan okumaya ihtiyacım vardı. Burada takımın başarısı elimden gelen her şeyi yapacağım.”

G.SARAY VE FENER GÜÇLÜ
“Beşiktaş yüksek hedeflerle oynayan bir takım. Ancak 7 yıl şampiyon olamadıysa bunun sebepleri vardır. Bunu düzeltmek gerek, benzer hataları tekrarlamamalıyız. Şampiyonluk hasretini sonlandırmak zorundayız. Ama Galatasaray ve Fenerbahçe de çok güçlü. Ben hiçbir zaman gol hesabı yapmadım. Ben 2- 3 gol az atayım, takım şampiyon olsun, bana uyar. Fizik ve kondisyon olarak hazırım. İyi bir sezon geçireceğime inanıyorum.”

KENDİMİ ALMAN MİLLİ TAKIMI’NDA ZANNETTİM
“Benim Almanca konuşan çok Türk arkadaşım var. Beşiktaş’a geldiğimde bir oyuncuya Almanca soru sordum, 3-4 kişi Almanca cevap verdi. Bu beni çok şaşırttı. Kendimi Almanya Milli Takımı’na gelmiş gibi hissettim. Bu beni gerçekten çok etkiledi.”

EMİN ELLERDEYİM
“Evli değilim, sevgilim var. Kendimi iyi ellere teslim ettim. Sakatlık konusunda taraftarımız rahat olsun. Hiç bir sıkıntım yok ve Beşiktaş’a hazır bir şekilde geldim. Takıma kolay uyum sağlayacağımı düşünüyorum. Şu ana kadar her şey güzel gidiyor.”

MARİO GOMEZ EKSTRA ÇALIŞTI
Beşiktaş’la ilk idmanına dün sabah çıkan Mario Gomez’in her atakta doğru pozisyonda olması, top ayağına geldiğinde de arkadaşlarına güzel asistler yapması dikkatlerden kaçmadı. Alman yıldız akşam idmanında ise ekstra çalışma yaptı. Antrenmanın tamamında takımla çalışan Gomez, ardından bir süre daha tek başına çalıştı.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.