Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Playstation 4’e birçok yenilik geliyor

Playstation 4’e birçok yenilik geliyor

Yeni nesil oyun konsollarından olan Playstation 4′e gelecek yeni Firmware 2.0 güncellemesi konsolu tam anlamıyla baştan yaratıyor. Güncelleme ile birlikte konsola birçok yenilik gelecek. Bu noktada güncelleme ile gelen en dikkat çekici yeniliklerden biri her kullanıcının ana ekranını istediği renkte seçebilmesi olarak karşımıza çıkıyor.

Playstation 4′e gelecek Firmware 2.0 güncellemesinin getirdiği bir diğer yenilik ise direk USB’den müzik çalabilme imkanı. Bunun yanı sıra oyun kütüphanesi, canlı yayın uygulaması ve sesli sohbette iyileştirmeler yapılmış durumda. Öte yandan PS Blog’da yer alan Firmware 2.0 güncellemesinin sistem yedekleme imkanı sunduğu bilgisinin ise asılsız olduğu, en azından Firmware 2.0 güncellemesi ile gelmeyeceği ortaya çıktı.

Firmware 2.0 güncellemesi cihazlara geldikten sonra güncellemenin eksilerini ve artılarını daha net bir şekilde görebileceğiz.
Kaynak:Mynet

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.