Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Platform Ayakkabı

Platform ayakkabı hem rahat hemde şık olmasından dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Diğer topuklu ayakkabılar gibi yorucu değildir ve vücut yükünü daha dengeli taşır.

Platform ayakkabılar kimilerine göre kalın tabanlı olmasından dolayı kaba görünebilirler. Ancak doğru kıyafet ile kombin edildiğinde gayet şık ve zarif bir stil oluşturmaktadır. Önemli olan ayakkabı satın alırken kalitesinden ödün vermemek. Yüksek ayakkabılarda özellikle taban kısmı çok sert olmamalı, esneyen ve deriden üretilmiş ayakkabılar tercih edilmelidir. Baharın gelmesiyle birlikte kullanabileceğiniz platform sandeletler, her mevsim kullanılabilen kalın tabanlı Oxford ayakkabılar ve daha pek çok model ile hep trend bir tarz yakalayabilirsiniz.

Aradığınız en güzel ve kaliteli platform ayakkabıları derinet’te bulabilirsiniz. Hemen incelemek için www.derinet.com ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

KİPHOSURİDA

Karın bölütleri az çok bir bütün oluşturan, ayakları kıskaç biçiminde son bulan deniz eklembacaklıları takımı. ...