Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Firma Rehberi » Pgm Promosyon Ürünleri

Pgm Promosyon Ürünleri

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Pgm  Promosyon Ürünleriresim

Hayatımızın bir parçası olan ve hayatımızın her yerinde kullandığımızpromosyon ürünleri vardır. Örnek verecek olursak Şapkalar, Tulumlar, Atkılar, Fularlar, Önlükler, Promosyon Çantalar ve Bere Çeşitleri gibi bu çizelgemizi çoğaltabiliriz.

Şapkalardan başlarsak günlük hayatımızda en çok büyük firmalarının promosyon olarak çalışanlarına veya kullanıcılarına yani müşterilerine dağıtmış olduğu promosyon adı altında adlandırdığımız ürünleri sizlerle sunmaktadır.

Şapka başa giyilen, takılan ve pek çok farklı türü olan aksesuarlarımızdan birisi haline gelmiştir. Başımızı soğuktan, sıcaktan ya da yağışlı ortamlarda yağıştan korumak içinde kullanılmaktadır. Bu tarz günlük hayatımızda yer alan bu ürünü firmaların toplumda imaj kazanması ve piyasada bulunması için şapkalar üzerine baskılı bir şekilde ya da nakışlı bir şekilde firma adını veya tanınmak istedikleri kelime veya logolarını şapkanın üzerine yerleştirerek insanlara dağıtılmaktadır.

PGM Promosyon olarak sizlere şapka konusunda en iyi şekilde destek ve hizmet vermekteyiz. Şapkalarınızın profesyonel bir şekilde olmasını ve herkes tarafından beğenilmesini istiyorsanız ve dağıtmış olduğunuz kişilerden olumlu bir yanıt almak istiyor iseniz hemen ekibimiz ile irtibat kurmanız gerekmektedir.

Promosyon sektöründe müşterilerimize her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vermek bizim daimi 1. kuralımızdır. Müşterimiz ile konuşmamız ve memnun etmemiz her zaman önceliğimizdir.

Tulumlarda ise bahçıvan, sanayi işlerinde, boya işlerinde, baca temizliği işçiliğinde, ilaç sektöründe kullanılmaktadır. Bu sektörlerde iş yapan firmalar tulumlara ihtiyaçları vardır. Bu tulumları işçilerinin iş güvenliğine önem veren firmalar bunun yanında bu tulumların üzerinde bir de isimlerini veya logolarını da baskı veya nakış ile yazdırmak istiyorlar. Ekibimiz de firmamızın bizden istediği gibi logonun nerede nasıl ve hangi kalitede istediler ise ekibimiz verilen bilgiler doğrultusunda işimizi en hızlı şekilde yapıp teslim etmekteyiz.

Atkılar da ise kış aylarında cafeler de veya restoranlarda firmanın kendi logosu üzerine basılı bir şekilde gelen müşterilerine üşüdüklerinde ve kendisinin reklamını yapacağı en iyi üründür. Genellikle bu sektörlerde kullanılmaktadır.

Eğer hizmet veren bir sektörde çalışıyor veya işletmesini yapıyorsanız promosyon ürün olarak bu tarz ürünlerden yararlanmanızı tavsiye  ederiz. Neden diyecek olursanız eğer bu sizi ziyaret eden kişilerin cafenize gelen bir müşterinin ya da yemeğinizi yiyen bir kişinin aklında çok kolay bir şekilde kalmasını istiyor iseniz firmanızın gelişmesini sağlamak isterseniz her zaman bu ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Reklamınızı yapacağınız sürekli olarak kişilerin elinde olmasını istediğiniz bir tanıtımınız var ise promosyon ürünlerden yaptırıp topluma dağıtmanız sizin ve firmanızın toplum içerisinde tanınmasını her zaman sağlayacaktır.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Bir yorum

  1. bugüne kadar ki anlayışlı yaklaşımın ve beni üzmeden çalışmayı durdurman adına yaptığın olumlu yaklaşımlar için çok teşekkür ediyorum çok sıkışık ve çok dar bir halde iken sana mahcup olmamak adına çaba gösterdim inan ki senin ilk ödediğinden fazlasını da web sitesi hazır olsun diye ödemeler yaptım baktım ki olmuyor bir şekilde çözüme ulaştırmak adına anlayışına teşekkür ediyorum babana da selam söyle ömer cim iyi çalışmalar mevlam işinizi gücünüzü bereketli kılsın .

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.