Pepe Yeni Bölüm İzle (Uzun) – Pepee ve Niloya Okulda Renkleri Öğreniyor!

Pepe Yeni Bölüm İzle (Uzun) – Pepee ve Niloya Okulda Renkleri Öğreniyor!

Pepee yeni bölümde renkleri öğreniyor. Yeni bölümde okula giden Pepe ve arkadaşı Niloya ile birlikte okula gidiyorlar.
Okulda cisimlerin renklerini doğadaki renkleri renklerin anlamlarını öğreniyor. Çocuklar her konuda pepee ye çok güveniyorlar. Onun yaptıkları ve onun giydiklerini taklit ediyorlar. Bu anlamda Pepe çocukları eğlendirirken aynı zamanda da öğretiyor. Niloya ile maceraları oldukça fazla sevilen Pepe’nin birde kardeşi var. Onun ismide Bebe, küçük kardeşi ile eğleceli zamanlar geçiriyor. Pepe çocuklara saymayı öğretiyor. Bunu yaparkende şarkılar söylüyor. çocuklar Pepee Şarkıları ile cocuyor ve onları çok seviyorlar.

Pepe en yeni bölümleri ile çocuk izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor her bölümü ayrı bir macera olan çizgi filmde, pepe yeni şeyler öğreniyor. Pepee’yi arkadaşları Niloya, Zeze, Zulu hiç yanız bırakmıyor. Pepe’nin birde kardeşi var. Onun Adında Bebe. Pepe zaman zaman Bebe’ye

abilik yapıyor. Bebe, Pepee’den çok şeyler öğreniyor. Pepe Son Bölümde basketball oynamayı öğrendi.

pepe izle

TRT’nin ilk Türk çizgi film kahramanı olarak küçük izleyicileriyle buluşturduğu Pepe yeni bölümde yeni maceralara atılmaya devam ediyor. Pepee ve  Niloya sıcak yaz aylarının etkisini azaltmak için denize gitmek istiyorlar. Daha önce hiç denize gitmemiş olan kahramanımızı neler bekliyor. Minik hayranlarını her bölüm farklı bir maceraya sürükleyen Pepe, çocukları eğlendirirken aynı zamanda da öğretiyor. Pepe Yeni Bölüm linki haberimizin devamında..

PEPE VE NİLOYA YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN LİNKE TIKLAYIN (Uzun)

Pepe Ve Niloya Yüzmeyi Öğreniyor!

Çocukların sevgilisi pepe yeni bölümde yeniş maceralara yelken açıyor. Pepee bu bölümde arkadaşları Niloya, Zeze, Zulu ve kardeşi Bebe’de yalnız bırakmıyor.

Türkler tarafından yapılan ve çocukların en çok izlediği çizgi film olan Pepe ve Niloya’nın yayınlanan bölümlerinde filmin en güzel bölümleri yayınlanıyor. Çocuklar arasında büyük bir yeri olan, aynı zamanda Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı olma özelliğini taşıyan “Pepe” Yepyeni bölümleri ile hayranlarıyla buluşuyor. Planet Çocuk kanalında yayınlanan en sevilen çizgi dizisi olarak karşımıza çıkan Pepe, çocuklar tarafından oldukça ilgi görüyor.

Sevilen çizgi film kahramanı Pepe Yeni bölümleriyle Planet Çocuk Kanalında çocuk izleyicileri ile buluşuyor.

Pepee okul öncesi çocuklar için, özel olarak tasarlanmış, Türkiye’nin ilk çizgi film projesidir. İlk kez yayınlanmaya 2008 yılında başlanmıştır. Pepee ilk yayın hayatına Türkiye’nin en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk’ta başlamıştır. Tüm yeni bölümleri reyting rekorları kıran Pepee, Eskişehir’de Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu tarafından hazırlanmaktadır. Pepe yayın hayatına TRT çocukla başlamış daha sonra Show TV’de yayınlanmıştır. Şimdilerde Planet Çocuk TV kanalında izleyici ile buluşmaktadır.

Bir Önceki Haberimizde Berat Kandili İle İlili En Anlamlı Berat Kandili Mesajlarını sizler için derledik. Sevdiklerinizin Berat Kandilini En Güzel Berat Kandili Mesajları ile kutlayın.

Pepe yayınlandığı her bölümü ile çocukların sevgilisi olmaya devam ediyor. Yeni bölümleri Planet Çocuk Tv’den hafta içi her gün izleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*