Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Pazartesi Reyting Sonuçları (2015) – Dün Kim Birinci Oldu? (Tatlı Küçük Yalancılar, Kırgın Çiçekler, Ne Münasebet!)

Pazartesi Reyting Sonuçları (2015) – Dün Kim Birinci Oldu? (Tatlı Küçük Yalancılar, Kırgın Çiçekler, Ne Münasebet!)

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Pazartesi Reyting Sonuçları (2015) – Dün Kim Birinci Oldu? (Tatlı Küçük Yalancılar, Kırgın Çiçekler, Ne Münasebet!)1

Reytingler genellikle Günlük Reyting Sonuçları olmak üzere özel analiz kurumları tarafından belirleniyor. Reyting, izleyicilerin tercihlerine doğrultusunda, ortaya çıkan izlenme oranlarının kanallara ve televizyon programlarının izlenme oranları sonrasında yapılan değerlendirmedir. Reyting Sonuçları her akşam büyük farklılıklar gösteriyor. Dün akşamda televizyon kanallarında yayınlanan programlar arasında yine iddialı diziler ve programlar vardı. Pazartesi akşamları yayınlanan yaz sezonun dizilerinden olan Ne Münasebet Show TV ekranlarında yayınlandı. ATV ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler vardı. Star TV ekranlarında ise, Tatlı Küçük Yalancılar ekranlarda oldu. Pazartesi Günün en çok izlenen dizileri ve programları hangileri oldu? Tüm izlenme oranları bilgilerini sizler için hazırladığımız güncel TNS Ratting Sonuçlarında bulabilirsiniz. Hangi diziler ve programlar daha fazla izlendi? 17 Ağustos 2015 tarihinde günün galibi kim oldu? İşte Pazaretsi Reyting Sonuçları ve detaylar.
Reyting Sonuçları 17 Ağustos Pazartesi
reyting sonuçları pazartesi
16 AĞUSTOS PAZAR REYTİNG SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Reyting Sonuçları 17 Ağustos Pazartesi AB

pazartesi reyting sonuçları ab

Etiketler: reyting, reyting sonuçları, reytingler, pazartesi reytingleri, pazartesi reyting sonuçları, kırgın çiçekler reyting sonuçları, tatlı küçük yalancılar reyting sonuçları, ne münasebet reytingleri23
KAYNAK: Ajans Haber


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.