Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

“Parsiyel” kelimesi, Türkçeye batı dillerin geçmiş ve “bütününü kapsamayan, tam olmayan, kısmi” anlamında yabancı kökenli bir sözcüktür. “Parsiyel taşımacılık” da, bir aracın taşıma kapasitesinin birden fazla müşteriye tahsis edilerek kullanılması veya hizmet verilen müşterilerin birden fazla noktaya gitmesi gereken sevkiyatlarının genel adıdır. Sistem, bir araçtan daha az gönderisi olan müşteriler için, daha ekonomik olması amacıyla üretilmiş olup, buna göre farklı müşterilerden, aynı varış merkezlerine çıkan gönderiler, tek bir araçla sevk edilmek sureti ile oldukça önemli bir tasarruf sağlanmış olur.

Firmamız, adresten-adrese taşınması gereken ancak komple aracı doldurmayan tüm yüklerinizi, hacim veya ağırlık kısıtlaması olmadan, adresinizden alarak, zincir market, bayii ve son tüketici ‘ye, CCS Dağıtım kalitesi ve güvencesi ile zamanında teslim etmektedir. “Daha ekonomik, daha güvenli /özenli ve daha hızlı” sloganı ile hareket eden firmamız, aynı zamanda tüm sevkiyat sürecinin takibini yapmakta, raporlamasını ise talep edilen periyotlarda tarafınıza sunmaktadır.

Parsiyel taşımacılık fiyatlarımız: Parsiyel taşımacılık fiyatlarımız, arz-talep dengesi doğrultusunda belirlendiğinden mevsimsel, hatta günlük olarak dahi değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle ekte bilginize herhangi bir fiyat çizelgesi sunulamamıştır. Bu tip ihtiyaçlarınız oluştuğunda lütfen bizleri arayarak güncel fiyatlarımızı öğreniniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.