Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Özür Dilemek…

Bir varmış bir yokmuş bir zamanlar bir kız varmış,bu kızın cok parası varmış. Bir gün okulda arkadaşına kötü bir laf söylemiş ve arkadaş ondan konuşmamaya başlamış. kız demişki:gel sana 100 lira veriyim barışalım demiş.

Arkadaşı:herşey parayla cözülmüyo                                                                                                                                            

Kız:hmm ama neden olmasınki

Arkadaşı:Dur anlatayım.Şimdi sen benim kalbimi kırdın ve bu para ile cözülmez herşey para ile olabilir ama arkadaşlık değil!biz bütün arkadaşlarımız kardeş gibiyiz birbirmizi para ile tutmadık herkez kendisi tanışdık oynadık arkadaş kardeş olduk yani sadece senden bir özür dilmeni bekliyorum

kız:Hmmm anladıma göre. Ne zengin olsak nede fakir olsak hep arkadaş kalıcaz değilmi.

Arkadaşı:Evet öyle hep arkadaş kalıcağız. Ozaman özür dilicekmisin?

Kız:şakamısın tabikide. Özür Dilerim bida asla zenginim,cok oyuncam var,en palı cantam var  gibi şeylerle ne sana nede diyer arkadaşlarıma hava atmicam ve herşeyin Parayla cözülmedin anladım. TEŞEKÜRLER… 

Arkadaşlık Parayla Değil Sevmekle Olur 🙂

Bir yorum

  1. Öyle bir zamandayızki herşey cok değersiz herkeze menfaat için birbiri ile dost ve arkadaş.Siz öyle olmayın sahip olduklarunızın kısmetini bilin.sevdiklerinizle mutlu olun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.