Anasayfa » Fatma Kaplan Hürriyet » Övgüye Layık Başkan Fatma Kaplan Hürriyet

Övgüye Layık Başkan Fatma Kaplan Hürriyet

Yaz geldi havalar ısındı güneş kendini iyice hissettiriyor.Hafta içi yoğun calışma yoğunluğundan dolayı koca istanbul denizlere akın ediyor coluk cocuk mangalını semaverini alan ağaçlık alanlara serin sulara atıyor kendine öyle güzel memleketteyizki yeşillik ağaçlık serin sular herşey bize bir adım ötede bu hafta sonuda cocuklarla kahvaltı ederken havanın sıcaklığından yakınınca hadi denize gidelim en yakın olarak nereye gidelim dediğimizde kocaeli kefken e gidelim dedik..

Hazırlandık arabamıza semaverimizi mangalımızı aldık yiyecek ve içeçeklerimizi aldık coluk cocuk toplandık gittik. yollar cok kalabalıktı herkez bunalmış kendini dışarı atmıştı öyle güzel köy yollarından geçtikki doğal organik ne istersen vardı hatta kiraz aldık dalından kopmuş gibiydi.yolumuzun sonu kefken plajına yolumuz düştü vardığımız saat 18.00 gibiydi plaj sakindi öyle güzeldiki kum plaj piknik masaları ağaçlık duş giyinme kabini etraf tertemiz.

Mangalımızı semavermizi yaktık cocuklar denize doydu paletlerimizle acıldık sahiller tertemiz piknik alanları tertemizdi.Belediyesini taktir ettik web den baktığımızda Fatma kaplan Hürriyet hanım efendiye teşekkür ediyorum.

Yemek yerken gördük kü oranın belediyesi oraya konteyner yerleştirmiş ve düzenli olarak çöp arabaları alıyordu gün içerisinde Peki bunları yapan sahip cıkan kim bu zamana kadar sahip cıkılmamış alanlara Fatma Kaplan Hürriyet Hanım disiplini ve düzeni ile getirdi.Görsellerdede görebilirsinizde iletiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.