Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemlerine Genel Bakış

Otomatik kapı sistemleri, insanların, araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrolün sağlanması amacı ile elektronik kontrol üniteleri yardımıyla  çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir.

Otomatik kapı sistemleri, özel elektronik sistem ve motor yardımı ile kendisine yaklaşanı fark edince otomatik olarak açılan kapı sistemleridir. Bu sistem ile birlikte alış veriş merkezlerinde, otellerde, hava alanlarında, fabrikalarda, hastanelerde, sitelerde, süper marketlerde, iş yerlerinde ve bina kısmında gibi yerlerde tıkanıklık olmaz ve binalar gibi en yüksek insan trafiğinin olduğu yerlerde giriş çıkış aksatılmadan rahat ve oldukça hızlı bir şekilde sağlanır. Otomatik kapılar, hem maddi hem manevi değeri olan araçlarımızı koruduğu için oldukça yüksek bir öneme sahiptir. Bu kapıların ardında yatan şey sahip olunan araçlardır.

Araçların güvende olabilmesi için en sağlam ve en güvenilir yerde olmaları gerekmektedir. Bunun için de modern ve güvenilir olan otomatik kapılar yardıma koşmaktadır. Bu kapılar araç sahibi kişinin aracı ile gelmesiyle açılır ve araç geçişini yaptıktan sonra aynı hassasiyet ile kapanır. Böylece araçlar güvenli bir şekilde giriş yapabilir ve korunaklı kapılar içinde güvende durabilirler.

dormatik

dormatik

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.