Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ortopedik Ofîs Koltuğu

Ofîs koltuğu evimizde kullandığımız koltuktan çok daha farklı ergonomik özelliklere sahip olmalıdır. Böylece çalışırken daha verimli olabilir ve daha az yorularak çalışmaya devam edebiliriz.

Ortopedik ofîs koltuğu belinizi iyi kavramalı, omurgayı oturma pozisyonunda desteklemesi gerekir. Farklı kiloya sahip kişiler de aynı konforu hissetmeli ve uyum içinde olmalı, gövdenin rahat ve dik bir duruş içinde kalabilmesini desteklemeli, arkaya yatabilmeli ve istenen konumda sabitlenebilmeli, oturma bölümü ne çok sert nede çok yumuşak olmalıdır. Koltuğun kumaşı terletmemeli sırt kısmı fileli koltukları tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ortopedik ofis koltuklarını nehir ofîs mobilyalarında bulabilirsiniz. Nehir ofîs mobilyaları daha bir çok ofîs mobilyaları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için http://www.nehirofismobilyası.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler
İyi çalışmalar dileriz 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.