Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

öl ama yine de gelme.

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Ben birini cok sevdim İnsan bir İnsanı ne kadar güzel m e özel sevebilirse,o kadr güzel \Je özel sevdim.Onun bıraktığı acılarda, bile,onun omuzunda göz yaşı dökmeyi isteyecek kadar güzel \Je özel sevdim, Annesi uyurken bile, onun acılarını ben sahiplendi m. Çocuğum gibi özel sevdim.Ya bak bu insan seni haketmiyor diyen insanların yüzüne bakamıyorum şuanMiç bir şey söylemeden,sadece yalanlar söyleyerek ayrıldı benden ama geldi yine,gelişi de yalanlarla dolu.

Ama artık gelmene gerek yok.frir zamanlar varlığına bağlanıp alıştığım ve sensiz yapamayacağımı düşündüğüm gibi yanımda olmadığın süreçte sensizliğide alıştım çünkü..t}iliyor musun hayatımın geri kalanını sensiz yaşamayı göze alabiliyorum, birlikte yürüyeceğimiz sokakları tek başıma da yürüyebiliyorum. Artık gelme. t}elki seni özlerim ama sen yine de gelme. Oçerek yok artık gelmene..Çünkü ben güçlüyüm sensiz de.

Çelip bana yalanlar söyleme alçalma, küçülme.. t}en’ım senin oyunlarına,yalanlarına tahammülüm yok. frenim senin korkaklığınla uğraşamam. Kimden korkup bana dürüst olamıyorsan bana yalan söylüyorsan orda kal. frenle olan hayalini başkasıyla yapacak kadarsan gelme, hatta öl ama yine de gelme..


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.