Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ofîs Tasarımları

Ofîs ortamınızın iyi bir şekilde dizayn edilmesi sizin ve çalışanlarınız mutlu ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu şekilde çalışarak ruh sağlığınızı da yormamış olursunuz.

Ofisinizin aydınlık ve ferah olması çok önemlidir. Zindelik için gün ışığından bolca yararlanmaya çalışın. İçeriyi yorucu olmayan ledler ile aydınlatın. Ortamınızın sıcak olması çalışan performansında artışı etkiler. İdeal sıcaklık 21 derece olmalıdır. Zeminden havalandırma ile hava akımı sağlanmalıdır. Ortak kullanım alanlarında göze hoş gelen manzaralar olmasını sağlayın. Ahşap gibi doğal malzeme ve bitkiler ile belirli alanlara doku kazandırabilirsiniz. Ofiste kullanılan renkleri stratejik biçimde kullanabilirsiniz.

En güzel ofîs tasarımları için nehir ofîs mobilyalarını ziyaret edebilirsiniz. Daha fazlası için www.nehirofismobilyası.com bilgi alabilirsiniz.

Keyifli alışverişler
Mutlu çalışmalar dileriz 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.