Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ofîs Masa Sandalye

Ofisinizdeki seçtiğiniz masa ve sandalye sizin iş yerinde ki veriminizdir. Çalışma uniteniz ne kadar rahat olursa sizde o kadar keyifli ve verimli çalışabilirsiniz. Çünkü tüm gün siz o masa ve sandalyede çalışarak günü bitiriyorsunuz.

Ofis koltuğunuzun ergonomik olması oldukça önemlidir. Koltuk sizin vücut ağırlığınıza göre şekil alabilmelidir. Nefes alan bir yüzeye sahip olmalıdır. Sırt ve kolları destekleyen bölümleri bulunmalı ve geriye doğru dinlenmeyi sağlayan esnekliğe sahip olmalıdır.

Ofis masanızın sizin rahat bir şekilde çalışabilecek yüksekliğe sahip olması gerekir. Masa ile bacak yüksekliğiniz arasında boşluk olmalıdır. İdeal masa tablasının genişliği iyi düşünülmelidir. Bilgisayar, monitör, klavye ve mouse özel tasarlanan standları tercih edebilirsiniz.

Ergonomik tasarım ve konforlu masa, sandalyeyi nehir ofîs mobilyalarında bulabilirsiniz. Daha fazlası için www.nehirofismobilyasi.com ziyaret edebilirsiniz.

Mutlu alışverişler
Keyifli çalışmalar dileriz 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.