Ofis Koltukları

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Çalışma motivasyonunu en üst düzeye çıkaran ofis mobilyaları, oldukça önem taşır. Sizi rahat ettiren bir ofise sahipseniz hem daha verimli olabilir, hem de ziyaretçilerinizde olumlu bir etki bırakabilirsiniz.
Bir ofisin demirbaşı çalışma masası ve koltuklarıdır. Geriye kalan ayrıntı lar, bu tabloya renk katar. Peki ofis koltukları seçerken nelere dikkat edilmeli?
Ofis tasarımında olduğu gibi çalışma koltuklarının seçiminde de kullanım amacı ve çalışma şekilleri ön planda tutulmalıdır.
5 saat veya daha uzun süre oturarak çalışılan ve tek kişi tarafından kullanılan çalışma alanlarında, kişiye özel hassas ayar yapılabilen, çalışma süresince ve farklı çalışma pozisyonlarında bedeni destekleyerek sağlıklı ve doğru oturmayı sağlayan yüksek performanslı çalışma koltukları tercih edilmelidir.
5 saatten daha kısa süre çalışılan kişisel ofislerde ise, bir performans koltuğu yerine oturma süresince konforu sürdüren ve hızlı ayarlanabilen çalışma koltukları tercih edilebilir.
Ofis mobilyalarınızda özellikle oturduğunuz koltuk ve masanın sağlam malzemelerden yapılmış olması ve rahatlıkla hareket etmenizi sağlayacak eşyalar olmasına dikkat edin.
Ofisler, sadece çalışanlar için oluşturulmuş mekanlar değildir; misafirlerinizi ve müşterilerinizi de bu çalışma alanlarında rahat ettirmelisiniz. Bekleme koltukları, masanızın önündeki ziyaretçi koltukları ve sehpalar misafirlerinize rahatlık getirecektir.
Mesleğinizle uyumlu seçilen mobilyaların şıklığı da hem sizin çalışmanızı daha verimli, istekli hale getirirken; müşterileriniz ve misafirleriniz için de olumlu bir imaj yaratacaktır.
Nehir Ofis Mobilyaları’nda bulabileceğiniz birbirinden şık, rahat ve ergonomik ofis eşyaları ile çalışma hayatınızda aradığınız verimi kolaylıkla yakalayabilirsiniz.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.