Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ofis Banko

Ofis Banko

Ofisinize gelen misafirleri ilk karşılama şekliniz şık ve düzgün olmalıdır. Bu nedenle ofisinizin giriş kısmında yer alan ofis banko modeli de şık olmalıdır.

Ofis bankoları hem ofis giriş kısmında; karşılama elemanları ve güvenlik görevlileri için hem de ofis birimleri giriş kısımlarında kullanılabilir. Görüntü olarak kaliteli durmasının yanı sıra kullanışlı olması önemlidir.

Nehir Ofis Mobilya’da her tarza uygun yirmiden fazla banko modeli yer alır. Klasik ofislere uygun modellerin yanı sıra daha spor ve modern tasarımlar da bulunur. Bankoların renk seçenekleri de son derece fazladır. Yalnızca mobilya renginden oluşan, iki farklı renkten oluşan ve canlı renkler içeren ofis bankoları vardır.

Ofis bankolarının ölçüleri ve şekli ofisinizin boyutuna göre seçilebilir. Geniş ve L banko modellerinin dışında daha küçük ve tek kişilik ofis bankosu modelleri de yer alır. Bankonun kullanılan kısmının hiç görünmediği yüksek banko modelleri ve daha alçak modeller bulunur.

Ayrıca bankoların tamamlayıcısı olan ofis sandalyeleri ile uyumunu da Nehir Ofis Mobilya ile halledebilirsiniz. Onlarca model arasından bankonuza uygun sandalye modelini seçebilir ve ofisinizde bütünlük yakalayabilirsiniz.

Ofis mobilyasında her ayrıntıyı düşünen ve kaliteli tasarımları ile müşteri memnuniyetini sağlayan Nehir Ofis Mobilya’nın internet sitesinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz de mağazamıza gelerek ürünleri canlı canlı inceleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...