Anasayfa » Anlamlı Sözler » Ne Demiş Şair…

Ne Demiş Şair…

hiçbirşey olmasa sabah olur hadi uyuyalım

6 yorum

 1. kalbinde merhamet olmayana cennet yoktur.

 2. sana kollarımla değil yüreğimle sarılmıştım.

 3. Oğlak burcu Olumlu Yönleri: Çalışkan. Güvenilir. Kararlı. İstekli. Sabırlı. Azimli. İhtiyatlı. Disiplinli. Plancı. Espri gücü. Düzenli. Sebatkar. Azla yetinir. Zengin olur. Dayanma gücü yüksek. Sorumlu. İyi eş, iyi anne baba. Mülkiyetçi.

 4. Kursistem Moderator

  Balıkların olumlu huyları: Sevimli, duygusal, dünyevi olmayan, duyarlı, uyumlu, kolay etkilenen, iyi kalpli, merhametli, anlayışlı.

 5. Kursistemin Prensesi

  Tartışmasız, oğlak burcu tüm burçlar aleminin en güven veren ismidir. Onlara bir sır verdiğinizde, ne olursa olsun ser verip sır vermezler. Size bir konuda söz verdiler mi, çok olağanüstü bir durum çıkmadıkça, sözlerinden caymayacaklardır. Nizamlı ve sağlam ilerleyen oğlak burçları, kurallar koyarak ve belli rollere girerek hayatlarını anlamlı kılmaya çalışırlar. Doğru olduğunu bildikleri şeyi yaparken, kendilerini oldukça rahat hissederler. “Ağızdan bir kere çıkar” diye bildikleri sözlerine sadık kalmamak, temel ilkelerine aykırıdır.

 6. Kursistemin Prensesi

  Su grubuna dahil olan Balık burçları duygusal yapıları, şefkatli tavırları ve geniş hayal güçleriyle kendilerini gösterirler. İnsani değerlere önem veren bu burcun bireylerinin empati yetenekleri çok gelişmiştir. Her zaman kendilerinden çok başkalarına önem verirler. Yardımseverlerdir. Kendileri ne kadar zor durumda olurlarsa olsunlar başkasına yardım etmek onları manevi olarak güçlendirir. Yaptıkları iyiliklerle bu dünyada yer edeceklerini düşünürler. Hırsın, paranın, şöhretin geçici olduklarını bilirler. Çok iyilik yapsalar da aynı karşılığı çoğu zaman bulamazlar. Yumuşak kalpli ve affedici olmaları insanlar tarafından kullanılabilir. Çok yetenekli olmalarına rağmen kendilerini övmezler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.