Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Navigasyon

Navigasyon Nedir?

GPS teknolojisi ile konum bulmayı sağlayan, bulunan konum ile olduğunuz konum arasında rota çizen teknolojiye ‘navigasyon’ adı verilir. Navigasyon uygulaması araç içi multimedya sistemleri ile birlikte kullanılabilir.

Araç içerisinde kullanılan, teyp kısmına monte edilen multimedya sistemlerinin en önemli özelliği navigasyon olabilir.

Navigasyon Sistemi Ne İşe Yarar?

Multimedya sistemlerin içerisinde yer alır navigasyon sistemi yalnızca konum bulmak için kullanılmaz. Aynı zamanda gidilecek konum ile bulunulan konum arasında rota çizer. Çizilen rota en kısa mesafeyi gösterecek şekilde çıkarılır.

Aynı zamanda yol tarifi de navigasyon sistemi özellikleri arasında yer alır. Gidilecek yolda olan trafik ve yol durumu da bildirilir. Tarif hem sesli olarak hem de multimedya sistemin ekranından verilir. Bu sayede araç kullanırken yola konsantre olmayı da sağlar.

Araç navigasyon sistemi her araç için farklı ve özel olarak üretilir. Bu nedenle aracınızın markasına uygun olan multimedya navigasyon sistemi modelini bulmanız gerekir. Multimedya sistemlerin teknolojik özellikleri de modellerine göre farklılaşır.

Bazı modellerde ekstra olarak araç arkası kamera özelliği, Wi-Fi bağlantı özelliği gibi özellikler yer alırken bazı modellerde bulunmaz. Bu nedenle satın alma işleminden önce mutlaka ayrıntılı olarak inceleme yapmak gerekir.

Carvocal web sitesinde satışa sunulan navigasyon sistemleri modelleri hakkında bilgi almak için hem iletişim numaralarını kullanabilirsiniz hem de canlı destek bağlantısını kullanabilirsiniz. Daha sonra sizin için en uygun olan modeli inceleyerek satın alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.