Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Müdür Koltuğu

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Ofisimizde ki konforu sağlamanın yolu seçtiğimiz mobilyalara bağlıdır. Özellikle gün boyu masa başında çalışarak geçiyor ise oturduğumuz Koltuk vücut sağlığımız için oldukça önemlidir.

Müdür koltuğu seçerken boyun, sırt ve bel ağrılarına neden olmayacak konforlu ergonomik bir koltuk seçilmelidir. Çünkü tüm gün masa başında iş görüyorsanız bu ağrılar kaçınılmaz olabiliyor. Yanlış seçim bu ağrıları artırır ve yanlış bir oturma pozisyonu kaçınılmaz olur. Satın alınan koltuk terleme yapmamalı, deri veya fileli koktuklar müdür koltuğu için idealdir. Bel, baş ve boyun desteği olmalıdır. Koltuğun kollu olması, kol yükünü omuz ve sırttan alması sizin daha hafif ve rahat çalışmanıza olanak sağlar.

İstediğiniz bir çok seçenekli müdür koltuğunu nehir ofîs mobilyalarında bulabilirsiniz. Daha fazlası için www.nehirofismobilyasi.com ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler
Mutlu çalışmalar dileriz 🙂


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.