Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

MUCİZEVİ BİTKİ !

MUCİZEVİ BİTKİ !1

Bu mucizevi bitki hakkında yapılan bilimsel çalışma sonuçlarına gore misvakın; Gingival oluşumları azaltarak ağız ıçı yara ve iltihaplarını iyileştirdiği Özellikle ağızda daha çok gelişen Staphylococcus aureus, Bacillus subtılıs, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa ve Micrococcus flavus bakterilerine karşı etkileri bilimsel olarak ispatlanmıştır. Böylece ağızda hem antıbakterıyal hem de antitungal aktıvite göstererek ağızda mikrop ve bakteri oluşumunu azalttığı görülmüştür. Yapılan çalışmalarda ağızda bakterilerin oluşturduğu asıdık ortamın, misvaktaki sodyumbikarbonat varlığı ile nötralize edildiği görülmüştür.

Asidık ortamda gelişen ağızdaki bakteriler misvakla gelişmesi engellenmektedir. Bazı Candida türü mikrotungusların dil ve ağız ıçı bölgesindeki gelişimim engellediği bilimsel çalışmalarla ispatlanmıştır Bakteri ve fungusların gelişmediği ağızda, dış eti problemleri, ağız ıçı yaraları ve dış çürüklüğünün oluşması mümkün değildir. Bu anlayışla misvak kullanımıyla ağızdaki bu problemlerin uzun süreli oluşumuna izin verilmemektedir. Bu mucezevi bitki sayesinde kimyasal dış bakım ürünlerinin zararlarından korunmuş olursunuz.

Bu mucizevi bitkiyi yanlışlıkla yutsanız bile, midemiz başta olmak üzere  sağlığımıza çok faydalı olduğunu görürsünüz. Bu mucizevi bitkinin buraya sığdırmayacağımız sayfalar100% dolusu hem dini hem bilimsel faydası mevcuttur. İçinde kimyasal katkı yoktur % 100 doğal % 100 sağlıklıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.