Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mobil Vinç

Mobil Vinç

Kullanım kolaylığı ve avantajları ile sık sık tercih edilen vinçlerden biri de mobil vinçtir. Mobil vinçler genel anlamda teleskopik vinç grupları arasında yer alır. Kaldırma-taşıma gücü ve kullanım alanına göre farklılaşan modelleri bulunur.

Kaldırma ve taşıma gücü 65 tona kadar çıkabilir. Ancak bu ağırlık oldukça fazla olduğundan günlük kullanımlarda bu kadar güçlü bir vince gerek duyulmayabilir. Taşınma işlerinde, sanayi ve şantiye alanlarında kullanılabilir.

Bu vinçlerin mobil yani taşınabilir olması en büyük artılarındandır. Kendinden hareket kabiliyeti bulunduğu için sıklıkla tercih edilir. Böylece iş zamanından ve iş gücünden tasarruf etmeyi sağlar. Pratik kullanım yapısına sahip olması ve kısa mesafeli alanlarda kullanılabilir olması avantajları arasında yer alır.

Mobil vinç taşıma kapasitesi, yükseklik boyutu ve büyüklüğü değişiklik gösterir. Mobil vinç kiralama, satın alma işlemleri ve vinçler hakkında ayrıntılı bilgi almak için Vinç Pazarı ile iletişime geçmeniz yeterli olur. Vinç Pazarı en kaliteli vinçleri sizler için hazırlar ve en kısa zamanda teslim sağlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

BAZI AÇIKLAMALAR :

Yukanda geçen mütâlâamız ve «yeni kapitaüst sistem» hakkında söylediklerimiz incelenirse serbest ekonominin insana en uygun ...