Mobil Vinç Fiyatları

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Mobil Vinç Fiyatları

Eğer hareket alanı kısıtlı olmayan ve rahatlıkla ulaşım sağlayabilen bir vinç türüne ihtiyacınız varsa mobil vinç kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.

Mobil vinçler özel olarak imal edilen taşıma vinçleridir. Türleri arasında kamyon veya tır arkasına monte edilebilenler vardır. Yani dışarıdan bakınca hareketli bir araç gibi görünür. Ancak yapabildiği iş oldukça fazladır.

Kullanım yapısı kolay olan mobil vinçlere teleskopik vinç adı da verilir. Kullanım alanları ise taşıma kapasitelerine göre farklılaşır. Ağır yük taşıyabilen mobil vinçler inşaat ve sanayi sektöründe kullanılabilir. Taşıma kapasitesi daha kısıtlı olanlar ise taşınma işlemlerinde veya araba kaldırma/çekme işlemlerinde kullanılabilir.

Mobil vinçlerin kaldırma gücü yüksek olan modelleri olsa da sabit bir vinç kadar taşıma gücü yoktur. Bu nedenle kapasitesine dikkat edilmelidir. Aksi durumda iş güvenliği tehlikeye atılmış olur. Genellikle bir yükü kaldırıp başka bir alana götürmek için tercih edilmelidir.

Ancak yükler çok uzun mesafelerce taşınmamalıdır ve yük için güvenlik önlemleri kullanan kişiler tarafından sağlanmalıdır. Bunun yanı sıra eğimli arazilere ve zorlu yol şartlarına da dikkat edilmelidir. Her vinçte olduğu gibi mobil vinçte de periyodik bakıma özen gösterilmelidir.

Siz de mobil vinç kiralamak veya satın almak istiyorsanız Vinç Pazarı ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon ile ulaşarak mobil vinç fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Böylece kolaylıkla hem uygun fiyatlı hem de kaliteli mobil vinç kiralama imkanına sahip olabilirsiniz.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.