Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Misafîr Koltuğu

 

Ofîs çalışanları gün içinde bir çok misafîr ağırlıyor. Ofîs misafiri aynı zamanda çalışma arkadaşı veya ortak iş yapılan kişilerdir. Onları rahat ve konforlu koltukta ağırlamak ofis ortamına bakış açılarınıda memnun bırakır.

Günün bir çok vakti koltukta çalışma masasında çalışarak geçer.Masa başı işlerde çalışanların ortak şikayeti vücut ağrılarıdır. Koltuk satın alırken ofisinize uygunluğuna dikkat ederken rahat ve sağlık açısından uygunluğunu gözden kaçırıyor olabilirsiniz. Rahat bir koltuk ne çok yumuşak nede sert olmalı ve sırtınızı desteklemelidir. Böylelikle hem siz rahat daha az yorularak çalışırsınız hemde misafirlerinizi daha konforlu ağırlarsınız.

Aradığınız misafir koltuklarını nehir ofîs mobilyalarında bulabilirsiniz. Sizlere geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için www.nehirofismobilyası.com ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.