Mimgas Lpg

 

2012 YILI TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLLÜ MARKASI 
MİMGAS SIRALI OTOGAZ SİSTEMLERİ
Mimgas ailesi olarak şirketimizin öncelikli ilkelerinden biri olan müşteri memnuniyetidir.Bu memnuniyetin devamı için ürettiğimiz ürünlerde kaliteyi hep ön planda tuttuk.Bunula birlikte şirketimiz çevreye duyarlı alternativ yakıt sistemleri sektöründe kalitesi ile isminden her zaman söz ettirmiştir.Kaliteden ödün vermeden yapmış olduğumuz üretimlerimiz neticesinde siz değerli müşterilerimiz sayesinde Türkiye”nin sayılı kuruluşları arasında yer alan “TÜKETİCİ AKADEMİSİ” tarafından gerçekleştirilen araştırma neticesinde “2012 TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLÜ”nü aldık.

 

Hakkımızda
Mimsunar Otogaz Ltd. Şti. 2000 yılında LPG sektöründe toptancı olarak faaliyetine başladı. Kuruluşundan çok kısa bir süre sonra firma yerli ve yabancı pek çok tanınmış markanın yetkili distribütörlüğünü alarak iş hacmini büyüttü.
Uzun yıllar LPG sektöründe toptancı olarak faaliyet gösterdikten sonra, piyasada kaliteli yerli ürün eksikliği olduğuna inandığımızdan kendi markamızla kendi ürünlerimizin imalatına başlamaya karar verdik.
Bu noktadan hareketle temel prensibimizi “Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini üretmek” olarak belirledik ve bu hedef doğrultusunda çalışmaya başladık. İmalata başlamamızla beraber çok kısa bir süre içerisinde son derece başarılı olduk.
Bugün artık MİMGAS markası kalite ile eşanlamlı bir isim haline gelmiştir. Üretimimiz toplam 2500 m² kapalı alanı olan fabrikamızda gerçekleştirilmektedir. Firmamız ISO 9001:2008 kalite normlarına göre imalat yapmaktadır. Sorunsuz ve hatasız ürünler imal edebilmek için gelişmiş CNC makineler kullanmaktayız.
Fabrikamızda imal edilen tüm ürünler ECE-R regülasyonlarına göre üretilir ve yüzde 100 test edilir. Kaliteye olan bu tutkumuzdan dolayı bugün MİMGAS markası 30’dan fazla ülkeye ihrac edilir hale gelmiştir.

 

Kalite Politikamız
Firmamız ISO 9001:2000 kalite belgesinin yanı sıra, Birleşmiş Milletler teşkilatı tarafından kapsamı belirlenmiş olan uluslararası LPG kalite standardı UN-ECE normlarına uygun imalat yaptığımızı belgeleyen ECE-R 67.01 sertifikalarına da sahiptir.

Tüm ürünlerimiz bu standardlara göre imal edilmekte ve tek tek test edildikten sonra piyasaya sürülmektedir.

İmalatta Araştırma-Geliştirmenin son derece önemli olduğuna inanan firmamız, bu alanda son derece deneyimli bir ekiple çalışmalarını ara vermeden sürdürmektedir.

Kalitesini ve üretim kapasitesini en üst seviyeye çıkartabilmek için teknolojinin gerektirdiği makine ve ekipmanları kullanan şirketimiz, bu sayede iç ve dış piyasalarda geniş bir bayi ağı kurmayı başarmıştır.

Bu başarının bir sonucu olarak firmamız bugün pek çok ülkeye ürünlerini ihrac etmekten kıvanç duymaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*