Milano LPG

Milano sıralı sistem lpg otogaz çok nokta enjeksiyonlu plastik veya metal manifoldlu araçlarda kullanılan enjektörlü lpg otogaz sistemdir. Milano lpg otogaz sisteminin distribütörlüğünü Demirhan lpg yapmaktadır.

Milano lpg otogaz sistemlerinde kullanılan lpg enjektörleri 1.6 ms hızında çalışabilen yeni tip enjektörlerdir.Millano lpg otogaz sisteminde kullanılan önceki tip enjektörlerin yerine yeni tip Milano lpg enjektörleri takmak mümkündür. Yeni tip Milano lpg enjektörleri diğer marka lpg otogaz sistemleri ilede uyumludur.

Milano otogaz lpg sisteminde bulunan milano otogaz LPG ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ araçtan gerekli verileri alarak, hesaplamalar yapar ve LPG enjektörleri sayesinde, gerekli yakıtı benzin enjektörlerine yakın bir yerden manifolda enjekte edilir. Böylece, çok yüksek performans elde edilir. Araç, milano sıralı sistem lpg ile gazda çalışırken, benzin enjektörleri milano otogaz LPG ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ tarafından kapatılır ve aracın elektronik kontrol ünitesine herhangi bir sorun olmadığına dair sinyal gönderilir. Böylece, aracın kontrol ünitesi korunmuş olur. Aracın ayarı montajdan sonra ve revizyonlarda, bilgisayardan yapılır.

Araç stop ettiğinde veya kaza anında, milano otogaz  LPG ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ otomatik olarak, milano multivalf ünitesindeki solenoid valfi ,milano vaporizator üzerindeki gaz valfini ve milano enjektörleri kapatır. Ayrıca, LPG tankı üzerindeki milano multivalf üzerinde, 26 barda açan EMNİYET VENTİLİ , yangın anında 120ºC de eriyip gazı tahliye eden ve patlamayı önleyen TERMİK SİGORTA bulunmaktadır. Tanktan ön tarafa giden borunun Kaza anında kırılması anında , gaz akışını kesen AŞIRI AKIM VALFİ bulunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*