Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Microsoft Band Güncellemesi Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Microsoft Band Güncellemesi Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Android ve Windows Phone işletim sistemli cihazlara gelmesi beklenen güncelleme bir süredir bekleniliyordu. Güncellemenin olmayacağı düşüncesine kapılan kullanıcılar bile olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda fitness ürününe sahip olan Windows Phone ve Android kullanıcıları için sevindirici haber geldi diyeceğiz diyemiyoruz.. Ne yazık ki Android ve Windows Phone kullanıcılarını hayal kırıklığına uğrattı..

Genel düzeltmeler ve iyileştirmeler getirmiş olarak karşımıza çıkan ilk güncellemede özellikle bildirimler için beklenen güncelleme gelmedi. Kullanıcılar bildirimler için ”tamamını temizle” gibi bir özellik bekliyordu. Anladığımız kadarıyla bunu biraz daha bekliyeceğiz.

Band bütün büyük akıllı telefonlarda çalışması ile popüler hale gelmişti. Hala popüler olmasına rağmen önümüzdeki süre içerisinde değişik güncellemeler kaydetmezse sahip olduğu tahtını sallayabilir..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.