Mgs Lpg

 Firmamız 1998 yılında kurulup, otomotiv sektöründe 1999 yılında LPG çalışmalarına adım atmış olup çeşitli ülkelerde tanınmış LPG  markalarınında disbiritörlüğünü yapmıştır. 2009 yılında firmamız en üst segmentte LPG Kit oluşumu için bir proje çalışması gerçekleştirerek MGS GAS SYSTEMS HPI modeli için avrupanın çeşitli ülkelerinde en üst kalitede parçalar ithal ederek tüm rakiplerini kıskandıracak kalitede MGS GAS SYSTEMS HPI  ithalatını gerçekleştirmektedir.

  MGS GAS SYSTEMS HPI ‘nin 2 versiyon olarak siz müşterilerimize sunulmaktır 

Firmamız birçok otomobil üreticileri teknik ve satış depertman yetkilileri ile ve  satış sonrası sorunlarını ele alarak yaptığı iş toplantılarında ülkemizde alternatif yakıt dönüşümü ile ilgili kayıt altına alınan tüm sıkıntıları ve hataları üzerinde ciddi bir arge yaparak MGS Markalı sistemimizi tüm yenilikleriyle mevcut değerlerden bile fark elde ederek bir hizmet sunmaktadır.

           Firmamız her otomobilin kendi orjinal fabrikasında kullanılan gerek kelepçe gerek hortum ve birçok montaj setinin aynı parçalardan kullanarak daha estetik ve daha orjinal bir montaj görünümüde sunmaktadır.

 

MGS markası birinci derecede  can güvenliğini ön planda tutarak, risk ve tehlike arz etmeyecek  tüm ekipmanları en üst kalitede  seçerek kullanmaktadır. Bunun yanı sıra aracınızında motor ömrünü, performansını artırarak  yakıt sarfiyatını en alt seviye indirmektir.

 

1- MGS ZENIT PRO OBD HPI olarak özellikle euro 4 ve euro 6 motorlar için geliştirlmiş en son sistem olarak tüm LPG markalarından en az   6  tane artı fark  eklenerek  dizayn edilmiştir.

2-MGS ZENIT ECU HPI  Sistemimiz standart bir model olarak sunulmaktadır.

MGS GAS tarafından yeni donanımlarla tasarlanarak ve yurtdışından (İngiltere,İtalya ve Japonya) ithal MGS Gas sistem regülatör, çift kademeyle çalışan ilk regülatördür. Teknolojik yeniliklerle donatılan regülatörler çeşitli araçlar üzerinde gerçekleştirilen testlerden başarıyla geçmiştir.

 

MGS Gas sistem regülatörü, benzinden üstün bir performans yakalamış ve otomotiv fabrikalarının laboratuvar analizlerinin öngördüğü materyal maddeler kullanılarak üretilmiştir. Çift kademe ile çalışarak 70 hp motordan 250 hp motora kadar standart artı güç üreterek yakıtı da en az seviyeye indirmeyi başarmıştır.

 

HİZMETLERİMİZ:

 

  • LPG Sistemleri İthalatı ve İhracatı
  • LPG Montajı Ve Servis Sonrası Hizmetleri…

Bir yorum

  1. Fethi usta muhteşem bir usta. Ayrıca dürüst bir esnaf. 10 yıldır mgs kullanıyırum. Mgs de hiç bir sorun yaşamadım. Yanında çalıştırdığı elemanlarda en az kendisi kadar değerli gençler. Hizmetlerinden dolayı teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*