Anasayfa » Firma Rehberi » mavi boncuk hipermarket

mavi boncuk hipermarket

mavi boncuk hipermarket

maviboncuk hipermarket1

maviboncuk hipermarket1

maviboncuk hipermarket2 maviboncuk hipermarket3 maviboncuk hipermarket4 maviboncuk hipermarket5 maviboncuk hipermarket6 maviboncuk hipermarket7

Darıca Şube

Adres
Osman Gazi Mah. Aşıroğlu Cad. No:119/A Darıca Gebze – KOCAELİ

Email
info@maviboncukmarket.com

Telefon
0216 494 41 96

Fax
0216 494 48 90

Adres
Fatih Mh. Hürriyet Cd. No: 2/A Esenyalı – Pendik / İSTANBUL

ŞİRKET PROFİLİ

 

Misyon

Mavi boncuk hipermarketleri olarak hizmet verdiğimiz bölgelerdeki vatandaşlarımıza müşteri değil, misafir hizmetini sunmak anlayışıyla kaliteli, güvenli ve hesaplı alış veriş olanaklarını sağlamak.

Vizyon

Eğitimli güler yüzlü ekibimizle ülke ekonomisine katkı sağlamak; kaliteli, ucuz ve taze ürün sunumuyla,%100 müşteri memnuniyetiyle hizmet vermek; ayrıca her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurabilen vizyonumuzla sektörümüzde lider kalabilmek

AMAÇLAR

Ticari ilişkilerde bulunduğumuz firmalar arasında uyum, güven ve iş birliğini içinde bulunmak, Ülke ekonomisine katkı sağlamak, Eğitim faaliyetleri ile yetiştirdiğimiz kalifiye personelimizin ticari, sosyal, ekonomik, eğitim ve kültürel düzeylerini gelişmesini sağlamak, Tüketicilerin güvenli, hesaplı ve kaliteli alış veriş yapmaları için gerekli önlemleri almak, Toplumda hizmet kalitesini arttırmak, Meslek ilkelerine uyulmasını ahilik anlayışı ile gözeterek mesleğin onurunu korumak, Teknoloji paylaşımını, fikir alışverişini ve koordinasyonu temin etmek, Ürün alımı ve pazarlanması aşamasında uluslararası standartlarda çalışmalarını yürütmek.

Eğitimlerimiz

Hizmet kalitesinin arttırılması ve uygulamalarının sürdürebilirliğinin sağlanması amacıyla, ürün ile ilgili süreçleri mağaza personeline belirli periyotlarda eğitim verilmesi,

Personel Hijyeni

Periyodik olarak sağlık kontrolleri yaptırılan Personelin kişisel temizlik ve dezenfeksiyon uygulama ve denetlemeyi sağlamak.

Mağaza Kullanım Alanları ve Ekipman Hijyeni

Mağazalarda kullanılan her türlü ekipman ve sarf malzemeleri, gıda ile temas edebilen madde ve malzemeler tebliğine uygundur. Mağaza ve Ekipman temizlik planları ve talimatlarına uygun olarak gerçekleştirilmekte ve kayıtları tutulmaktadır. Dış Kurum Denetimlerinde el ve ekipmanlardan hijyen kontrolleri yapılarak, temizlik ve dezenfeksiyon etkinlikleri takip edilmektedir.

Son Kullanma Tarihi Kontrolleri

Mağazalarda satışa sunulan ürünlerin raf ve depolarda, düzenli olarak son kullanım tarihi kontrolleri yapılmaktadır.

Mağaza Denetimlerimiz

Mavi boncuk hipermarketleri hizmet ve ürün anlamdan kusursuz uygulamak amacıyla mağaza denetimlerini belirli periyodlarda gerçekleştirmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.