Markusu İstemiyoruz

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemdeki konularla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, ‘Bilic adaletli, naif bir insan. Beşiktaş camiası onu bu yüzden seviyor. Dün yayıncı kuruluşta hakem yorumuyla ilgili tepki gösterdiyse demek ki sabrı tükendi. Bilic ki,bar ve merhametli bir insandır, naziktir; ama artık sabrı taştı. Ben Bilic’in arkasındayım. Son derece haklı bir tepki gösterdi’ dedi.
MARKUS MERK’İ İSTEMİYORUZ; BİZİM MAÇTA İZİNLİ SAYILSIN
Radyospor’a açıklamalar yapan Çebi, ‘Futbol kamuoyuna çağrıda bulunuyorum. Çok değerli emekli hakemlerimiz var. Neden onlar tercih edilmiyor da bir yabancı gelip yorum yapıyor. Motta’yla ilgili yorumda Bilic’in tepkisi çok doğru. Rakipler için ayrı, bizim için farklı yorum yapıyor. Beşiktaş kendisinden çok rahatsız. Tabii ki yayıncı kuruluş bilir; ama biz Markus Merk’in Beşiktaş maçlarında izinli sayılmasını, bizimle ilgili yorum yapmamasını istiyoruz. Onun yerine bir Türk hakem yorumcusunun olması Türk futbolunun hayrına olur’ ifadelerini kullandı.
6+2’Yİ KABUL ETMİYORUZ, TAVRIMIZ NET 5+3
İkinci, başkan Çebi, ‘6+2 yabancı kontenjanı kuralını kabul etmiyoruz. Kabul ettiğimiz iddiası doğru değil. Bizim tavrımız net. 5+3 istiyoruz; ama bu uygulama hemen, gelecek sezon uygulanmaması gerekir. Zamana yaymak gerekir. 2-3 sezon içerisinde uygulanmalı. Tavrımız net; değişmez’ dedi.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.