Mancini Hür Dikkat Takip Ediyor

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Gabbiadini için tribünde olduğu söylenen Galatasaray Teknik Direktörü Mancini’nin, Livorno’nun Senegalli oyuncusu Ibrahima Mbaye’yi izlediği ortaya çıktı.

Galatasaray’ın İtalyan teknik direktörü Roberto Mancini, dün Serie A’da oynanan Sampdoria-Livorno karşılaşmasını tribünden takip etti. Deneyimli teknik adamın, ev sahibi ekibin yıldızı Manolo Gabbiadini’yi izlemek için eski kulübünün stadında olduğu bildirildi.
Ancak Roberto Mancini’nin asıl olarak konuk ekipten bir oyuncu için tribünde olduğu öne sürüldü. Rai televizyonundaki habere göre deneyimli teknik adam Livorno’dan Ibrahima Mbaye’yi izledi: “Mancini dikkatle kendisini takip etti. Türkiye’ye götürmeye hazır”… Karşılaşmanın ardından Sampdoria çalıştırıcısı Mihajlovic’in “Mancini Gabbiadini için gelmedi” demesi de kafaları karıştı.
Sampdoria’nın 4-2 kazandığı maçta konuk ekibin iki golüne birden imza atan kanat oyuncusunun performansının İtalyan teknik adamı çok etkilediği belirtildi. Inter’den kiralık olarak Livorno’da oynayan 19 yaşındaki Senegalli savunmacı ile bazı İngiliz kulüplerinin de ilgilendiği ifade edildi.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.