Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Maltepe Nöbetçi Veteriner

Maltepe Nöbetçi Veteriner

İstanbul Maltepe bölgesinde yaşıyor ve evcil hayvanınız için nöbetçi veteriner arıyorsanız Megavet Veteriner Kliniği sizler için her zaman açık!

Megavet; hayvanların acil hastalık, yaralanma vb. durumlarına karşı son derece duyarlı kadrosu ile 7 gün 24 saat kesintisiz veterinerlik hizmeti veriyor. Böylece ani yaralanmalar ve ani gelişen hastalıklar veya doğumlar karşısında Maltepe bölgesinde gidebileceğiniz bir veteriner bulunuyor.

Megavet nöbetçi veteriner rolünü açıldığı günden beri sürdürüyor. Bu nedenle de Megavet Maltepe nöbetçi veteriner kliniği, acil durumlar karşısında son derece deneyimli ve hassas davranıyor.

Megavet Veteriner Kliniği adresini ve numarasını telefonunuza kaydederek, evcil hayvanınız ile ilgili acil bir durum yaşandığı zaman hiç vakit kaybetmeden çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Megavet ekibinin sizi yönlendirmeleri ışığında, gerekli durumlarda en kısa sürede veteriner kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Unutmayın hayvanların da birden biri oluşan ve ilerleyen hastalıkları, ani yaralanmaları veya anı doğumları meydana gelebilir. Bu yüzden onları en zor zamanlarında güvenilir ellere teslim etmelisiniz. Megavet sizlerin tüm veterinerlik ihtiyaçları için 7/24 açık veteriner hizmeti veriyor.

Megavet’i yalnızca acil durumlarda değil, rutin kontroller, bakım hizmetleri, kuaför hizmetleri ve pansiyon hizmetleri için de ziyaret edebilirsiniz.

Bize ulaşmak için:

Telefon: 0216 305 35 08

Fax: 0216 442 00 84

Gsm: 0542 415 12 47

Haftanın her gününde ve günün her saatinde Megavet sizlerin yanında.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...