Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Makaslı Vinç

Binaların iç ve dış cephelerinde yapılması gereken temizlik, boya ve de tadilat gibi işlerde yüksek yerlere ulaşılmasını sağlayan vinçlere makaslı vinç denilmektedir. Makaslı vinçler bulunduğu yerden yukarıya doğru yükselebildikleri için ağır yükleri kaldırmak için kullanılırlar. Ayrıca çok sağlam olmaktadırlar. İş güvenliği açısından da yüksek güvenliğe sahip oldukları için oldukça fazla tercih edilmektedirler.

Makaslı vinçlerin kaldırma yükseltileri 3 ile 16 metre arasında değişmektedir. Ne kadar yükselirse yükselsin dengesini koruyabilir ve bunun sonunda yerde sabit kalabilir.

Dünyada en fazla kullanılan vinç çeşididir.

Makaslı vinçlerin; akülü ve dizel olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.

Akülü olanlar sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Ayrıca güvenli bir kullanım sağlarlar. Kapalı alanlarda gürültü olmaması için akülü vinçleri seçebilirsiniz.

Dizel makaslı vinçler ise daha çok dış mekanlarda tercih edilirler. Zorlu araziler için uygun olmaktadır ve de akülü makaslı vinçlere göre daha gürültülüdür

Vinç Sepeti’nde ihtiyacınız olan makaslı vinç çeşidini bulabilirsiniz.

Vinç Sepeti’nde makaslı vinçlerin kullanımı eğitimli ve nitelikli personeller tarafından yapılmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.