Lovato Lpg

LOVATO LPG

Tam Takım Orijinal

Sadece aracınızla mükemmel bir uyum sağlayabilen LPG dönüşüm sistemleri size en yüksek performansı ve sorunsuz sürüş keyfini sunabilir.

LOVATO Dönüşüm Sistemlerindeki en küçük bir parça ve ekipmanın bile araçlara uygunluğu ve mükemmelliği, son teknoloji kullanılarak titizlikle test edilir ve eksiksiz paketlenir.
Montaj esnasında orijinal olmayan hiçbir parça kullanılmaz.


50 yıldır öncüsü olduğu LPG dönüşüm sistemlerinde ulaştığı yüksek teknoloji ve ileri mühendislik bilgisi ile LOVATO, sizlere çok üstün bir performansı ve yıllarca sorunsuz sürüş keyfini garanti eder.

Siz de aracınıza LOVATO’yu seçin.
Zaman seçiminizi haklı çıkaracaktır

LOVATO, 50 yılı aşkın zamandır Dünya’da 35’ten fazla ülkede LPG ve CNG dönüşüm sektörlerinde lider firmalar arasında yer almaktadır. Yaptığı yenilikler ve araçlar ile kusursuz uyumu LOVATO’yu sadece Türkiye’de değil Dünya pazarında da ilk sıralara çıkarmıştır.

LOVATO, DEKRA Sertifikalı (DEKRA Sertifikası Nedir?) ve ileri seviye ısıl ve test laboratuvarları sayesinde, tüm araç tipleri için Avrupa ve Dünya standartlarında testlerini kusursuz olarak yapabilmektedir.

Bu son teknoloji kullanılarak oluşturulan test sistemleri sayesinde tüm yeni motor tipleri için gerekli testler yapılarak, LOVATO ürünleri ile mükemmel bir uyum ve kalibrasyon sağlanmaktadır.

Lovato, 50 yılı aşkın zamandır edindiği deneyimleri Türkiye’deki distribütörü Damla LPG ile paylaşarak Türkiye’deki satış ve servis ağını kuvvetlendirmiştir. LOVATO, Damla LPG’nin yenilikçi ve dinamik yapısını da yanına alarak Türkiye’de büyük bir atılım yapmıştır.

Şu anda Türkiye genelinde 300’ü aşkın bayisi ile servis ağını ülke geneline yaymıştır. Satış ve satış sonrası takiplerini bilgisayar sistemleri ile takibe alarak, tüm LOVATO müşterilerine satış sonrasında da kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Periyodik olarak Damla LPG ile paylaşılan teknik bilgiler güler yüzlü servis politikası, Damla LPG’nin sıkça yaptığı teknik toplantılar ve teknik ziyaretler ile bayilere taşınmaktadır. Bu sayede tüm LOVATO bayileri bilgilerini güncel tutmakta ve LOVATO kalitesini sizlere taşımaktadır.

Otogaz Hakkında

Otogaz, LPG’nin araç yakıtı olarak kullanılan haline verilen isimdir. LPG (Likitleştirilmiş/Sıvılaştırılmış Petrol Gazları) ham petrolün rafinesinden veya doğal gazdan elde edilir. Propan ve bütan gazlarının TS EN 589 standardına uygun karışımıyla verimli ve çevreci hale getirilir.

Dünyada ve Türkiye’de Otogaz

Günümüzde dünyada en yaygın olarak kullanılan alternatif yakıt otogazdır. Bunun nedeni otogazın çevreci ve ekonomik bir yakıt olmasıdır.  Dünya genelinde otogaz dönüşümü yapılmış 17 milyon’dan fazla araç bulunmaktadır. 2010 rakamlarına göre dünyada toplam 22.866.000 ton otogaz tüketimi gerçekleşmiştir. Türkiye otogaz satışları açısından dünyanın 2.büyük pazarıdır. Türkiye İstatistik kurumunun rakamlarına göre 2012 yılı Şubat ayı sonu itibariyle trafiğe kayıtlı 8 milyon 211 bin 044 adet otomobilin yüzde 40,3’ü LPG, yüzde 36,8’i benzin, yüzde 22,2’si dizel yakıt kullanıyor. Yakıt türü bilinmeyen otomobillerin oranı ise yüzde 0,7. Yani ülkemizdeki otomobiller %40 oranında güvenle otogaz kullanmaktadır.

Otogaz Hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için yan menüden diğer başlıkları takip edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*