Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

LoL Oynarken Sırtından Bıçaklanan Genç, Lig Atlamak İçin Oyuna Devam Etti

Birçoğumuz oyun oynamayı severiz ama bazılarımız bu durumu ”bir tık” daha öteye götürür. Hele bir de işin içerisine online oyunlar girince durum tam bir bağımlılığa dönüşür.

Online oyun bağımlılığı sebebiyle yaşanan kötü durumları haber kanallarında defalarca izlemiştik. Oyun oynarken yemeyi içmeyi unutup ölen, uykusuzluktan ölen, oyunda kaybediyor diye sinir krizi geçiren gibi örneklere bir yenisi daha eklendi. Taringa isimli internet sitesinde yayınlanan habere göre, Peru’da yaşayan bir League of Legend oyuncusu oyun oynadığı sırada sırtından bıçaklandı. Ancak o esnada bronz kümeden gümüş kümeye atlama mücadelesinde olan genç, duruma aldırış etmeden oyuna kaldığı yerden devam etti.

  •  Pes 2015 Süper Lig Olacak mı?
  •  macbook lol oynarsam çok ısınırmı?
  •  Dota 2 mi LoL mu Tavsiye Edersiniz?

Kanlar içinde lig atlamayı başarabilen Perulu oyuncu bu büyük başarısının! ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayın nasıl geliştiği ve oyuncunun sağlık durumu hakkında bir bilgi henüz yok.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.