Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Linea Navigasyon

Linea Navigasyon

Carvocal’da her araca uygun farklı multimedya sistemleri ve navigasyon sistemleri satılır. Linea navigasyon sistemleri de bu sistemlerin arasında yer alır.

Aracınız Fiat Linea ise Carvocal’da aracınız için pek çok farklı seçenekte multimedya navigasyon sistemi bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Fiat Linea Eibach Pro-Kit yay sistemi, 3D havuzlu paspas, Fiat Linea Armrest kol dayama ve Fiat Linea kolçak gibi aksesuar seçenekleri de bulunur.

Fiat Linea Convex CL-S08 multimedya sistemi; 2007-2016 yılı araçlar ile uyumludur. İşletim sistemi olarak Android 7 Nougat, işlemci olarak Cortex A9 4 çekirdek işlemcisi bulunur. Geri görüş kamerası ve kayıt kamerası da hediye olarak verilir. Ayrıca 2 yıl garantisi vardır.

Fiat Linea Carvocal FL107-N multimedya sistemi; 2007-2016 yılı araçlar ile uyumludur. İşletim sistemi olarak Android 5.1 Lollipop, işlemci olarak Cortex A9 4 çekirdek işlemcisi bulunur. Geri görüş kamerası da hediye olarak verilir. Ayrıca 2 yıl garantisi vardır.

Fiat Linea Android 5.1 multimedya sistemi yeni kasa; 2012-2016 araçlar ile uyumludur. İşletim sistemi olarak Android 5.1 Lollipop, işlemci olarak Cortex A9 4 çekirdek işlemcisi bulunur. Geri görüş kamerası da hediye olarak verilir. Ayrıca 2 yıl garantisi vardır.

Fiat Linea Android 5.1 multimedya sistemi; 2017-2016 araçlar ile uyumludur. İşletim sistemi olarak Android 5.1 Lollipop, işlemci olarak Cortex A9 4 çekirdek işlemcisi bulunur. Geri görüş kamerası da hediye olarak verilir. Ayrıca 2 yıl garantisi vardır. Gri rengi de satışta bulunur.

Fiat Linea tüm multimedya sistemlerinin dahili ve harici hafızaları, farklı bağlantı seçenekleri ve GPS uygulamaları vardır. Ayrıntılı bilgi almak için Carvocal web sitesini ziyaret edebilir, çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...