Anasayfa » Telefon İncelemeleri » LG Telefon Modelleri Su Geçirmez Oluyor

LG Telefon Modelleri Su Geçirmez Oluyor

LG Telefon Modelleri Su Geçirmez OluyorLG-Telefon-G3-Modelleri-Su-Geçirmez-Oluyor-Entelhatun.com_-600x324

Akıllı telefonların ön yüzlerinde sadece ekran olması akıllı telefonları bir bakıma darbelere karşı daha dirençsiz bırakıyor. Yere düştüğü zaman kırılan, çatlayan ekranların çoğalmasıyla darbelere karşı daha dirençli olan ekranlar geliştirildi ve bununla birlikte nano teknolojiyle üretilen ekran filmleri de kullanıldığında bu sorun ortadan kalkıyordu.

Dayanıklılık testini başarıyla geçen telefonlar artık suya da dayanıklı şekilde üretiliyor. LG telefon modellerini gelecekte bu şekilde çıkarmaya çalışan markalardan biri. Yeni çıkaracağı G3 modelinin su geçirmez olması beklenen LG markası 2014 yılının su geçirmez telefonları serisine bir yenisini daha ekliyor.

LG Telefon G3 Fiyatı

16 mp kamerası ile iddialı bir çıkış yapması beklenen LG telefon bu yeni modeliyle pazara hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Daha çıkardığı modellerde müşterilerin test etmesi için 1 hafta süre verip müşteriler tarafında takdir edilen LG bu modeliyle de çok sevileceğe benziyor.

Haziran Temmuz aylarında piyasaya sürülmesi beklenen telefonla ilgili henüz net bir fiyat tarifesi yok. Ancak ülkemizde ki gümrük vergileri, özel iletişim vergileri gibi çeşitli vergi kalemleriyle Avrupa fiyatının üzerinden ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

Parmak izi sensörü ile yeni bir teknoloji kullanan yeni LG G3 modeli 8 çekirdekli Odin yongaseti güçlü işletim sistemi ve 2560X1440 ekran çözünürlüğü sayesinde oldukça net görüntüler sunuyor. Haziran ayında piyasaya sunulacak olan bu yeni modeli http://www.vatanbilgisayar.com/lg/akilli-telefon adresinden ve mağazalarından inceleyip satın alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.