LG g4

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

LG g4

Ekran: 5.5″ Quad HD

Kamera: 16 MP ana kamera

İşletim Sistemi: Android™ 5.1 Lollipop

İşlemci:Qualcomm Snapdragon 808

F1.8 Lens ve 32mP
LG G4, düşük ışık ve portreler için ideal olan bu ultra-parlak lens, muhteşem netlik ve ayrıntı ile parlayan harika-profesyonel görünümlü fotoğraflar yaratır.

8 MP Ön Kamera
Mükemmel selfie’yi yakalamak için ideal olan bu sınıfının en yüksek kalitesine sahip 8 MP ön kamera, LG’nin eğlenceli ve kullanımı kolay Hareketle Çekim ve Tanıma özelliklerini barındırıyor.

5.5” IPS Quantum Ekran
IPS Quantum ekran, zengin ve orijinal renklerde ve şaşırtıcı düzeyde aslına uygun yüksek kontrastlı canlı görüntüler üretir.
Ayrıca, yeni LG G4, ekranın gün ışığında kolaylıkla görünür olmasını sağlamanın yanı sıra, pürüzsüz ve hızlı tepki sağlayan In-ell touch display teknolojiden de yararlanır.

Renk Spektrum Sensörü
LG G4’ün teknolojinin son harikası, kızılötesine duyarlı renk spektrum sensörü, bir fotoğrafın çekilmesinden bir kare önce tüm görünür ışığı analiz eder ve ölçer ve bu sayede bir fotoğrafın renklerinin düşük ışık koşullarında dahi doğal ve canlı görünmesini sağlar.

Çıkarılabilir 3,000MAH Batarya VE SD Kart Girişi
Şarj için duraklamadan dolu bir bataryayı boş bir batarya ile değiştirerek daha uzun süre daha fazlasını yapın. Micro-SD kart girişi de LG G4’ün her zaman bol saklama alanına sahip olmasını sağlayacaktır.

İşletim Sistemi Android™ 5.1 Lollipop
İşlemci Qualcomm Snapdragon 808
Ölçüler 148.9 mm x 76.1mm x 9.8 mm
Ekran 5.5″ Quad HD
Pil Gücü 3,000mAh
Kamera 16 MP
Ön Kamera 8.0 MP

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.