LG Chromebase Görücüye Çıktı

LG Chromebase Görücüye Çıktı

lg-chromebase

LG firması tarafından üretilen Chromebase ürünü satışa sunuldu. Bu yılın başında CES etkinliğinde tanıtımı yapılan Chromebase ürünü Chrome OS işletim sistemini kullanan oldukça uygun fiyata sahip bir ürün.

Şuan için Amazon ve Newegg gibi online alışveriş sitelerinde satışı yapılmaya başlanan ürün oldukça farklı özelliklere sahip. 21.5inç büyüklüğünde ekrana sahip olan 1080p çözünürlüklü ekran kalitesi bulunan LG Chromebase, 350 ve 330 dolar üzerinden satışa sunuldu.

Oldukça ucuz bir fiyata satılmaya başlanan LG Chromebase bilgisayarı 1.4GHz hızında çift çekirdekli bir işlemciye sahip. İntel Celeron işlemciye sahip olan ürün 2GB Ram ve 16 GB SSD Depolama alanına sahip. Hızlı aktarım için USB 3 ve USB 2 giriş portlarıda bulunan LG Chromebase, aynı zamanda ekran aktarımı için HDMIçıkışıda bulunmakta. Google aynı zamanda destek vererek 100 GB Google Drive Bulut depolama alanına sahip.

Yasal Uyarı!: Veteknoloji.com yazıları telif hakkı ile korunmaktadır kaynak gösterilip bağlantı verilerek (link) veya izin alınarak yayınlanabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*