Web Sitesi Kurma

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

 

Web sitesi kurma hakkında tüm merak ettiklerinizi ve doğru adımlar ile iyi bir web sitesi kırmanızı sağlıyacak olan bu yazı umarız bilgilendirici ve eğitici olacak…
Adim adım web sitesi kurma başlıyalım…

• Ilk olarak domain yani alan adı edinmeniz gerekiyor. Alan adınızı açacağınız web sitesinin içeriğine göre edinmelisiniz. Markanızın adını yapmanız kullanıcıların sizlere böylece daha hizli ulaşmasını saglaya bilirsiniz. Alan adınızın sonuna .com ibaresini eklemek sitenize daha kolay ulaşım sağlayacaktır. Alan adınız akılda kalıcı olmalıdır.
• Bir sonraki adım hosting; hosting yapacağınız şirketi seçerken titiz davranmalısınız ve biraz araştırmadan sonra iyi bir şirket ile anlasa bilirsiniz kursistem.com en iyi hosting hizmetini sizlere sunmaktadır.
• Siteniz için seçmiş olduğunuz tema bir sonraki adımdır web siteniz için seçtiğiniz tema sade ve özgün olmalıdır göz yormamalı ve aynı zamanda da ilgi çekmelidir. Renk uyumu ve görselliği aynı orantıda olmalıdır. Kursistem.com un sizler için sunmuş olduğu temalara linkten göz atabilirsiniz.
• Sitenizi bu adımları izledikten sonra açmanız mümkündür ama bundan sonrası sitenin ilerlemesi için en önemli konudur ve devreye seo çalışması girer. Iyi bir seo çalışması ile sayfanıza yeni eklentiler videolar resimler, yazılar vs. Ekleyerek ve optimizasyonlar yaparak sitenizin sürekli canlı ve hareketli sağlamanız gerekecek gerekli kodlamalar yenilemeler yapmanız gerekecek bu konu hakkında seo uzmanlarından destek alabilirsiniz.
• Google da yapacağınız reklamlar sabir ve özveri ile sitenizi mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Ve sıralamlarda iyi bir konumda olabilirsiniz.
Markanız için iyi bir site isterseniz kursistem.com sizler için sitenizi hazırlar gerekli seo çalışmaları google reklamları ve anahtar kelime seçimleri ile sitenizin google da ust sıralarda yer almasını sağlayacaktır.
Yazımız umarız faydalı olmuştur teşekkür eder hayirli günler dileriz.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.