Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar ? 2015 – Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Pazarı

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar ?2015 – Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Pazarı1

Kurban bayramının yaklaşması ile birlikte ülke genelinde bu sene kurbanlık fiyatları ne olacak merak konusu oldu. Türkiye genelinde belediyelerin belirlediği yerlerde hayvan pazarları açılacak ve kurban bayramında büyükbaş kurban fiyatları oranlarına göre kurban kesecek vatandaşlar bu yerlerde ibadetlerini gerçekleştirebilecekler. Bu tür listelerin en önemli sebepleri arasında ise ilçelere göre değişen fiyat listeleri var. Bu fiyat listeleri ve asgari kurbanlık ücretleri henüz belirlenmiş değil.

Bu sene fiyatlar daha mı yüksek olacak yoksa geçen seneye nazaran çok daha altlarda mı olacak? BU gibi bilgilerin en doğru bilgileri ajanshaber.com’da verilecektir. Henüz bu senenin fiyatları açıklanmadı ama açıklandığında burada yer alacaktır. Her il ve ilçeye göre değişiklik gösterecek kurbanlık fiyatları ile sizde en küçükbaş hayvan alabilir ve belediyelerin tahsis ettiği yerlerde kurban kesebilirsiniz. Kurban bayramı tatili boyunca yani Kurban bayramı namazının hemen akabinde 4 gün boyunca gece 00.00’a kadar kurban ibadetinizi tamamlayabilirsiniz.

kurbanlık fiyatları

Ayrıca 2015 kurbanlık fiyatları ile birlikte artık sizde bu bayram kurban kesebileceksiniz. Peki, kurban bayramında nerelere gidilir, ne zaman gidilir? İstanbul’da oturanlar okuyucular için seçenekler oldukça fazla. Bu seçenekler arasında ise tabi ki tarihi yerleri gezmek var. Bu yerleri gezerken fotoğraf ve video kaydı yapabilirsiniz. En yeni ve güncel kurbanlık fiyatları ile birlikte artık sizde bayramda büyükbaş ve küçükbaş hayvan pazarları nerede kurulacak sorusuna yanıt ararken aynı zamanda birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu bilgilere sahip olurken aynı zamanda da kurbanlık satın alınacak yerlere bakmak içinde yine haberimizin devamını okuyabilirsiniz.
2015 KURBANLIK FİYATLARI İLE BÜYÜKBAŞ HAYVAN PAZARI

KEÇÝÖREN BELEDÝYESÝ OVACIK KURBAN SATIÞ ALANI’NDA SATIÞA SUNULAN 1 TON 640 KÝLO AÐIRLIÐINDAKÝ ‘KRAL BENÝM’ ÝSÝMLÝ DANA 23 BÝN TL’YE ALICI BULDU. (MÜGE ÇEVÝK/ANKARA-ÝHA)

K

2015 kurbanlık fiyatları ile birlikte birçok kurban kesim alanı hizmete açılacak ve bu yerlerde kurbanlık satış fiyatları satışa sunulacaktır. Birçok değişik tür hayvanın yerleri alacağı bu pazarlarda her fiyata göre kurbanlık olacak ve bu büyükbaş kurbanlık fiyatları birçok pazarlık aşaması ile ucuza alıcı bulacak. Son olarak bahsetmek istediğimiz şey ise güvenilir bir yerden kurbanlık almaktır. Aksi takdirde hasta veya kesilmemesi gereken bir hayvanı kestiğinizde ibadetinizi tamamlamış olmazsınız. Kurbanlık fiyatları için takipte kalın..

KAYNAK: Ajans haber


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.