Kullan At Tulum Fiyatları

Kullan At Tulum Fiyatları

Kullan at tulumlar yani tek kullanımlık tulumlar, kullanım alanına göre çeşitlenir. İnovastil’de pek çok farklı tek kullanımlık tulum bulunur. Kullan at tulum fiyatları ise son derece uygun ve avantajlıdır.

Sanayi sektöründe, boya ve ilaç sektöründe, hayvancılıkta, yemek sektöründe ve daha pek çok alanda kullanılabilen kullan at tulumlar bulunur. Tulumların özellikleri ise kullanıldığı sektöre göre farklılık gösterir.

Klasik tek kullanımlık tulumlar; hava geçirgen, su iletici, alev geciktirici, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşak malzemeden üretilir. 25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr ve 70 gr gibi farklı ağırlık seçenekleri bulunur. Ağırlıkları arttıkça fiyatlarında da artış görülür.

Su geçirmez tek kullanımlık tulumlar aynı zamanda partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz ve yumuşaktır. Bu tulumlar genelde ilaçlama ve boya sanayisinde kullanılır.

Ziyaretçi tek kullanımlık tulumlar; ziyaret ve denetleme amaçlı gelen misafirler için kullanılır. Ziyaretçi tulumları da farklı gramlarda satılır. Yüksek ağırlığa sahip tulumların dayanıklılığı ise daha fazla olur. Tulumlar hava geçirgen, alev geciktirici, su geçirmez, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşaktır.

İlaçlama tulumu, olay yeri inceleme tulumu, yemek firmaları tulumu, tavuk çiftliği tulumu, kurban kesim tulumu ve lamineli tulumlar da genel olarak aynı özelliklere sahiptir. Ancak kullanılan malzeme ve ağırlık bakımından değişiklik gösterebilir.

İnovastil’in sitesinde satın almak istediğiniz her tulumun özelliği ve fiyatı ayrıntılı olarak bulunur. Ayrıca paket satış sistemleri ile aylık veya yıllık tulum ihtiyacınızı tek seferde, daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli kullan at tulumlar için İnovastil ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*