Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Küçük Ofisler İçin Mobilya

Küçük Ofisler İçin Mobilya

Küçük ofisleri kullanışlı bir hale getirmek için mobilya seçimleri doğru yapılmalıdır. Köşeli mobilyalar, küçük olsa da işlevsel olarak pek çok alanı kullanılan eşyalar tercih edilmelidir.

Nehir Ofis Mobilya’da yer alan; küçük ve köşeli ofis masası grupları, çalışma grupları, mini oturma grupları, çok gözlü kitaplıklar, küçük boyu da yer alan ofis dolapları ve kolçak kısmı bulunmayan ofis sandalyeleri küçük ofisler için uygun mobilya seçenekleridir.

Özellikle çalışanı çok olan ve ortak alanı küçük olan ofislerin kullanışlı ve küçük mobilyalar tercih etmesi gerekir. Bu nedenle çoklu çalışma grupları ideal olur. Ofis çalışma grubu modellerinde tek bir masanın bölmeleri yer alır. Böylece aynı yerde farklı kişilerin çalışma imkanı oluşur.

Bir diğer avantajlı mobilya seçeneği ise; mini oturma grupları ve köşe oturma gruplarıdır. Ofislerde hem misafirlerin hem de çalışanların dinlenmek için kullandıkları oturma grupları fazlaca yer kaplar. Ancak Nehir Ofis Mobilya bunu düşünerek daha küçük koltuk takımı tasarımlarına imza atar. Tekli veya 2’li ofis koltuklarında aradığınız modeli hemen bulabilirsiniz.

Küçük ofisler için köşeli masalar ve koltuklar kurtarıcı olur. Odanın köşe kısımlarının da kullanım alanına girmesini sağlayarak kullanım alanını genişletir. Köşeli bir masanın köşe kısmı pek çok ofis eşyası alır ve altında yer alan çekmeceler de dağınıklığı toplar.

Ayrıca küçük ofislerde açık renkler tercih edilirse her zaman daha ferah ve geniş bir alan havası oluşur. Bu nedenle ofis mobilyalarını beyaz veya krem rengi tercih etmek avantajlı olur. Ofise renk katmak için de renkli ofis koltukları ve ofis aksesuarları kullanılabilir.

Siz de birbirinden avantajlı ve kullanışlı küçük ofis mobilyalarını incelemek istiyorsanız, mobilyalar hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız ister online sitemize tıklayın isterseniz de mağazamızı ziyaret edin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.