Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kolay Ayakkabı Satın Al

Kolay Ayakkabı Satın Al

Ayakkabı satın almak, alışveriş yapmak için ekstra vakit ayırmak çalışan kadınlar ve erkekler için zaman kaybı olabilir. Eğer sizin de vaktiniz kısıtlıysa, internet üzerinden ayakkabı satın alma yöntemini kullanabilirsiniz.

Ancak internet üzerinden ayakkabı satın alırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Satın alacağınız firmanın güvenilir olması, kredi kartı bilgilerini verirken tereddüt yaşamamanız, görselde yer alan ayakkabının aynısının size gönderilmesi, ayakkabı kalitesinin iyi olması, değişim veya iade politikasının yer alması gibi unsurlar ayakkabı satın alma konusunda önemlidir.

Derinet, ayakkabılarının hem tasarımlarına hem de kalitelerine özen gösterir. Tüm ayakkabı çeşitlerini %100 deri malzeme kullanarak üretir. Böylece ayakkabılar uzun yıllar, yıpranmadan ve her mevsim kullanılır.

Satış politikası ve güvenilirlik konusunda da Derinet müşterilerini ön planda tutar. İnternet üzerinden satın alınan ayakkabılar için, standart satış sözleşmesi uygulanır. Bu sözleşmede bilgilerin gizliliği ve satın alma ile ilgili pek çok ayrıntı yer alır.

Derinet internet sitesinden satın alınan ayakkabılar iade edilebilir. İade ve değişim koşulları uygulandığı sürece yani ayakkabıların kullanılmadan 15 gün içerisinde geri gönderilmesi ve eksiksiz olması halinde iade işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

Böylece yalnızca beş dakikanızı ayırarak satın aldığınız Derinet ayakkabı, ayağınıza olmazsa veya beklemediğiniz bir sorun oluşursa 15 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade alınır. İadesi alınan ayakkabıların geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Ayrıca Pendik 1 ve 2. şubelerden, Neomarin AVM Derinet şubesinden, Derinet Kocaeli şubesinden ve Derinet Fatih şubesinden satın alma, iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenilir, kaliteli, hızlı ve kolay ayakkabı satın alma işlemleriniz için www.derinet.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.