Haberçok | Başbakan Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Nazarbayev ile birlikte düzenlediği basın toplantısında Ankara'ya indirilen Suriye uçağı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

kitMTM Lpg

kitMTM Lpg

Hakkımızda

Kardeş Mühendislik Müşavirlik İnşaat ve Ticaret Limitet Şirketi 1996 Yılında Otomotiv, İnşaat ve Müşavirlik sektörlerinde faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur.

Kurucu Genel Müdürün 1983 yılından itibaren edindiği yöneticilik deneyimi sahip olduğu kariyer ve uzmanlık tecrübesi şirketin kuruluşuna temel olmuştur.

1996 Yılında otomotiv sektöründe LPG otogaz ekipmanlarının (LPG otogaz Dönüşüm parçalarının) ithalatı yapılmıştır. İtalyanın en seçkin ve kaliteli LPG otogaz kit ve tankları ithal edilerek Türkiye’de ilk kez araç   sahipleri nam-ı diğer TASARRUF kitleri ile tanıştırıldı. Böylece otomobil sahipleri alternatif yakıt olan Otogaz ile tanıştı. Araç yakıtında yaklaşık % 50 tasarruf sağlayan bu ekipmanlar çok geçmeden Türk sanayicisi için yeni bir iş kolu, yeni bir ihracat ürünü üretme kapısını araladı. Şu anda LPG otogaz sektörü ülkemizde yaklaşık 10.000 kişinin istihdam kapısı ve ülkemiz için katma değer kazandıran sektörü haline geldi.

1996 yılında LPG otogaz ürünlerinin Türkiye’de kullanımlarına öncülük eden firmamız başlangıçtan itibaren tüm prosedürleri yerine getirerek Türkiye Genelinde bayilikler vermiş ve servis istasyonları açmıştır.

İleri düzeydeki teknoloji ürünlerini ve deneyimini ‘’En iyiyi Başarmak, Toplam Kaliteyi yakalamak’’ vizyonu ile Türkiye pazarına sunan KARDEŞ, kuruluşundan bugüne kadar başarılı bir şekilde pek çok projeyi hayata geçirmiştir.

KARDEŞ; deneyimli, dinamik ve misyon sahibi personeli ile Türkiye pazarında Kendini müşteri merkezli çalışmaya adamıştır. Müşterilerini itibarlı çalışma arkadaşı olarak değerlendiren KARDEŞ, problem çözümünde en etkili yaklaşımların ve önerilerin ticari dayanışmadan doğacağına inanmaktadır.

KARDEŞ; yürüdüğü yolda tüm tedarikçi ve müşterileri ile birlikte nice yılları hedeflemiş ve içinde yer aldığı tüm faaliyetlerde takım arkadaşlarını asla yalnız bırakmamıştır.

KARDEŞ tüm faaliyetlerinde en küçük ayrıntının bile önemli olduğunu ve hatta bu ayrıntılarda ‘’ YÜKSELME VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ne dair başarıların saklı olduğuna inanmaktadır.

KARDEŞ, tüm ticari faaliyetlerinde basiretli işadamlığı ile deneyimli mühendislik anlayışını bir arada tutarak;

  • Tam zamanın da,
  • Doğruluk ve Kaliteden ödün vermeksizin en uygun maliyetle,
  • Müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılamayı hedeflemiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*