KIŞA UYGUN SAÇ STİLLERİ

kadin_taylor_sac_450

Pixie kesimler: New York ve Londra gibi sokak modasına yön veren şehirlerde trend haline gelen pixie kesim saç modeli, bu kışın favorilerinden biri. Romantik ve feminen bir havası olan bu kesim, hemen her kadın da mükemmel duracaktır.

 

Dolgun Bob’lar: Bob ( küt) kesimli saçlar, her sezon farklı bir şekle bürünerek yeniden karşımıza çıkıyor. Bu sezon biraz daha dolgunluk kazanacak olan küt saçlar için kalın uçlu saç maşalarından yardım alabilirsiniz.

 

Örgüler: Kırmızı halıda bir süredir sıkça karşımıza çıkan örgülü modeller, topuzların tahtına oturdu diyebiliriz. Kadınlara feminen ve masum bir görüntü katan örgülü modeller, iVillage Türkiye editörlerinin de favorisi.

 

Dümdüz saçlar: Dalgalı saçlar, kırmızı halıda bir süredir popülaritesini korusa da, düz modeller vazgeçilmezliklerini hala koruyor. Gönlümüzde büyük bir yeri olan düz saçları, katıldığınız her davette rahatça kullanabilrsiniz.

 

Kalın kâküller: İncecik görünen perçemlere veda etme vakti geldi! Bu sezonun iddialı saç modellerinden biri olan kalın kâküller, kadınlara nostaljik bir hava katmaya geliyor. Ancak ince bir alın yapınız varsa kalın kâküllerden mutlaka uzak durun.

 

Saç modellerini görmek için galerimize göz atın: