Kiralık Vinç

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Vincler limanlarda, yapı islerinde, şantiyelerde vb. Alanlarda ağır yüklerin taşınmasında kaldırılıp indirilmesinde kullanılan araçlardır.
Insan gücüyle kaldırılmasının imkansiz oldugu isleri rahatlıkla yapabilen araçlardır.
Genellikle coğu kaldırma taşıma isi yapsada kullanım türüne göre farklılık göstere bilirler
Birden fazla çesidi bulunur ve onları da şöyle sıralaya biliriz.
1. Sepetli vinç; vincin ucunda bir tip sepet bulunur ve merdiven görevi görür genellikle itfaiyeciler, enerji nakil hatti gibi islerde çalışanlar kullanır.
2. Pergel vinç; pergel seklini anımsatmasi nedeni ile bu adi taşır. Çevresini tam tur dönebilen vinçlerdir. Vincin ortasinda bulunan kabinden operatörleri tarafindan yönetilir.
3. Kule vinc; ismi de belli ettigi üzere uzun ve kule şeklinde bir vinç türüdür. Insaatlar, limanlar, köprü gibi alanlarda kullanimı yapilan vinçlerdir. Vincin ortasindaki cam kabinden oparetörler esliginde hareketi sağlanır.
Yukarda sayilanlarin yani sira tek ray vinç, sabit vinç, halatli vinç, mobil vinç, zincirli vinc gibi vir cok çeşidi bulunur.
Vincler agir islerde kullanilan zamandan ve maliyetten tasarruf ettiğimiz bizlere yardimci olan is makinalaridir.

Her tür kiralık vinç imkanı sunan vinç pazari siz degerli müsteri için uygun fiyatlarla aylık, günlük, haftalik olmak üzere cazip kiralama kolayligi sunarak isleriniz de yardimci olmayi hedefler. Uygun fiyatlar kaliteli hizmet icin www.vincpazari.com u ziyaret edebilirsiniz iyi günler dileriz..


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.