Kiralık Sepetli Vinç

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Vinçler bir çok çeşidi ile bir çok iş sektöründe boy gösteren yüklerin taşınması kaldırılmasi ve yer değiştirilmesinde kullanılan insan gücünün başaramayacağı işlerde kullanılan is makineleridir.

Bir çok çeşidi bulunur ve yapilacak işin tipine göre tercih edilir.
Vinclerin çeşitleri epeyce fazla olsa da kendi arasında kaldırma ve taşıma kabiliyetine göre ikiye ayrılarak çeşitlilik gösterir.

Bugun ki yazımızda sepetli vinç ozelliklerinden bahsedicez.

Sepetli vincler çalışma güvenliği bakımından riskli bölgelerde kullanilan ve rahat bir çalışma olanağı sunan vincler arasındadır. Hem araç üstü olarak hemde iş makinesi tipinde çeşitleri bulunur.

Sepetli vincler ihtiyaca göre farklı cins ve tonajdadırlar. 20 metreden başlayarak 80 metreye kadar olan tipleri bulunur. Kullanım alanları oldukça geniş olup ;
Yüksek yapıların dış cephe tadilatlarında, cam temizliklerinde, boya, sıva, montaj, tamir ve tadilat gibi işlerde sıklıkla kullanılmaktadır.
Isci güvenliği nedeni ile en güvenilir şekilde kullanım sunan rahat hızlı ve uygun maliyetli işlerin yapilmasina olanak saglayan vinclerdir.
Kiralik Sepetli vinc ve
Is tipinize uygun  tum vincler de kiralama kolaylığı ve rahat çalışma için sizlerde firmamizin sunduğu kiralama kolayliklarini inceleyerek işinize en uygun vinci belirleye bilirsiniz.

Bizlere https://ttvinc.com/ adresinden ulasa bilirsiniz tesekkur eder iyi gunler dileriz.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.